www.sudzibas.lv Body Sport Slikta apkalpošana

Body sport, sieviešu sporta klubs - Slikta apkalpošana

Kaut kas šāds nekad vēl nav noticis! Sākšu ar to, ka vakar 11-os no rīta aizbraucu uz ūdens aerobiku, bet tur man pasaka, ka staavvietā trīs paredzamās kluba klientu vietas, lai novietotu klients savu mašīnu, ir aiznemtas, lai lieku uz ielas. Taču uz ielas ir jāmaksā 1.20Ls stundā! Pirmkārt kas tas par klubu, ka klientiem paredzētas tikai trīs stāvvietas, pati stāvvieta ir maza, par to vēl ir jāmaksā 0.50 Ls un jāklausās kā vietējie māju iedzīvotāji, kuriem pieder šī stāvvieta vēl katru reizi uz tevi uzkliedz par stāvēšanu viņu stāvvietā. Es biju tik dusmīga. Pēc nodarbības es administratorei jautāju, viņa slikti runā latviski, prasu vai rīt no rīta 7-os ir nodarbība, viņa atbild, ka ir un pieraksta mani. Es shorīt no rīta 6-os cēlusies, taisījusies, braucu uz centru, bet tur viss ciet! Es esmu tik dusmīga, vairs nekad tur neiešu un visiem teikšu, lai neiet. Ja abonaments ir uz 7, 11, 16 un 21, tad viņiem 7-os ir jābūt, bet, ja nav, tad nav ko melot, ka nodarbība notiks. Ja nesaprot latviski un bieži pārprot, tad nav ko strādāt par administratoru. Pats klubs ir ļoti prasts, maziņš, grīdas vienmēr pludo, dušas ir briesmīgas un baseins nežēlīgi smird pēc hlora. Kam to hloru, ja ūdens tāpat netīrs.

I

M misslee 17.07.2013

Nesaprotu kā šadas iestādes vēl darbojas... nopirku abonimentu uz ūdens aerobiku, bet vairak par vienu reizi negāju- tāda sajūta ka šo sporta klubu kāds iztīra labākajā gadījumā 1 reizi mēnesī- telpas netīras, neremonētas; dušas smirdīgas- nesaproti vai mazgaties vai labak iet uz mājam mazgāties; tā saucamo saunu pat neriskēju izmēģināt. NEIESAKU apmeklēt šo sporta klubu cilvēkiem, kam ir svarīga tīrība un komforts

L LUS 30.08.2014

я посетила четыре раза аквааэробику, мне никто не предложил продлить. На ресэпшене дамы так оживленно беседовали, что я просто положила ключ - и ушла. Помещения действительно маленькие. Несмотря на это, при третьем посещении пришлось искать шкафчик под номером 11. Мне никто не сказал, что нумерация нарушена, и 11-12 расположены в другой раздевалке. Апофеозом было одно из занятий. В конце тренировки тренер сказала - я оставлю музыку, а вы заканчивайте, у нас там пришла машина, и мне нужно проследить за разгрузкой.

K kristagold 14.10.2014

Neesmu caca, bet man nav tur patīkami atrasties, es saprotu, ka cenas zemas utt., bet viss tas mazums, slapjums, vecās telpas, mazais baseins, vecais aprīkojums, jāgaida ilgi uz fēnu, biju gājusi uz solāriju šajā klubā - nu solārijs ievietots kaut kādā noliktavas telpā, viss apkārt nokrāmēts. Ir daudz vietas Latvijā, kur ir zemas cenas, telpas nav perfektas, bet viss ir kaut kā citādāk, uz Body Sport gan nav vēlēšanās atgriezties.