www.sudzibas.lv Body Sport Slikta apkalpošana

Body sport, sieviešu sporta klubs - Slikta apkalpošana

Kaut kas šāds nekad vēl nav noticis! Sākšu ar to, ka vakar 11-os no rīta aizbraucu uz ūdens aerobiku, bet tur man pasaka, ka staavvietā trīs paredzamās kluba klientu vietas, lai novietotu klients savu mašīnu, ir aiznemtas, lai lieku uz ielas. Taču uz ielas ir jāmaksā 1.20Ls stundā! Pirmkārt kas tas par klubu, ka klientiem paredzētas tikai trīs stāvvietas, pati stāvvieta ir maza, par to vēl ir jāmaksā 0.50 Ls un jāklausās kā vietējie māju iedzīvotāji, kuriem pieder šī stāvvieta vēl katru reizi uz tevi uzkliedz par stāvēšanu viņu stāvvietā. Es biju tik dusmīga. Pēc nodarbības es administratorei jautāju, viņa slikti runā latviski, prasu vai rīt no rīta 7-os ir nodarbība, viņa atbild, ka ir un pieraksta mani. Es shorīt no rīta 6-os cēlusies, taisījusies, braucu uz centru, bet tur viss ciet! Es esmu tik dusmīga, vairs nekad tur neiešu un visiem teikšu, lai neiet. Ja abonaments ir uz 7, 11, 16 un 21, tad viņiem 7-os ir jābūt, bet, ja nav, tad nav ko melot, ka nodarbība notiks. Ja nesaprot latviski un bieži pārprot, tad nav ko strādāt par administratoru. Pats klubs ir ļoti prasts, maziņš, grīdas vienmēr pludo, dušas ir briesmīgas un baseins nežēlīgi smird pēc hlora. Kam to hloru, ja ūdens tāpat netīrs.

I

J jjjjjn 25.09.2009

ha ha

V Vinnijs Pūks 25.09.2009

Un tu uz tādu mazu, prastu, pludojošu un smirdīgu klubu vēl abonamentu pirki? Interesanti gan! :D

Bet jā, diezgan nejauka attieksme izklausās.

L lora 12.11.2009

Nu šim kantorim iesaku uzrīdīt visas inspekcijas virsū, sākot ar valodas un beidzot ar DI un VID.

A Andra 02.02.2010

Esu šī kluba kients jau vairākus gadus. Varu pateikt tikai labu, gan pa klubu, gan personālu.
Ja telpas nav lielas, bet tā ir gaumes lieta . Un ar stāvietu
nekad nav bijušas problēmas. Klubs ir Rīgas centra un ar to ir jārēķinās. Žēl, kad gadās neapmierinati cilvēki, kas savu slikto garstāvokli izgāž šādi.

L Liz 30.05.2010

Man ar garastāvokli nav nekādu problēmu, bet baseina telpas gan derētu uzfrišināt, vismaz nokrāsot sienas un biežāk patīrīt baseinu.., dažkārt gar degunu nopeld jkāds mats-tas vēl tā.., zirneklis, utt..!

K kika 18.08.2010

Biju uz ūdens aerobiku un vairs neiešu. Trenere 20 reizes nožāvājās, nodarbības laikā, tīksminājās par saviem tetovējumiem un 99% no nodarbības nosēdēja uz krēsla. Tāda attieksme.

K Kate 18.10.2010

Ziniet, es zinu ļoti labi to klubu.. Piekritīšu tam, kad attieksme tur ir graujoša! Ir administratore viena vecāka, kas krieviete.. pat tad, kad runāju ar viņu krieviski - nepievērš uzmanību, dod atslēgas ar tādu sejas izteiksmi, it kā esmu viņai ko parādā! Cita - blondīne- latviete.. nevarētu teikt, ka nesaprot latviski, vai ne? Bet nu arī- nu neviens ne reizi nav baudījis, vai kādam ir kāda kāju slimība!!! Bet tad, kad es vienu reizi biju ģērbtuvēs.. stāv meitenes puskailas.. bet te ieskrēja (bez jautājumiem!!!) ar slotu.. ar TĀDU sejas izteiksmi administratore.. nevienam ne vārda nejautādama, vai netraucēs tagad, ja tīrīs grīdu! Nu tā ir attieksme gan! Deju zālē paklājiņus nez kad tīrījuši pēdējo reizi. Tējas, ko parasti dod pēc treniņa stāv tur veselu dienu.. aukstas un jābaidās par krūzīšu tīrību! Bet nu- tējiņu neviens man nepiedāvāja ne pirmajā reizē kad biju, ne vienu citu dienu! Iekšā valda nekārtība.. uz galdiņiem.. pie durvīm.. diemžēl - paliek kauns! KLUBS IR SIEVIEŠU un varētu būt tīrāks!!! Vīriešus tad varēja aicināt, mož tad tās meitenes skraidītu kā stirnas! Vēl teikšu, ka piekrītu par treneriem.. biju saunā un redzēju dažas nodarbības.. Nevarētu teikt, kad visas treneres tādas.. dažas treneres, vadot ūdens aerobiku - ir izcili slinkas.. ar tādām nav nekādas motivācijas strādāt un arī patīkama maz!

N Nataļja 20.10.2010

Pilnīgi un galīgi nepiekrītu tam, ko šeit saka. Esmu bieži tur bijusi, izturēšanas ir laipna, valodu prasmes manuprat pietiekošas, es runāju gan krieviski gan latviski, neesmu manījusi, ka mani kāds nesaprastu vai pārprastu. Vispar IESAKU JUMS IZVĒLĒTIES TIESI SO SPORTA KLUBU MĪLĀS DĀMAS, tur valda lieliskā sieviešu gaisotne, var brīnišķīgi un lietderīgi pavadīt laiku, treneres ir atsaucīgas un kompetentas. Es tur jutos lieliski, labprāt tur pavadu savu brīvo laiku.

U uuu 27.10.2010

nu vispār ir tāds palēts pasākums...cena it kā pieņemama, bet baseins tiešām ļoti hlorēts...manuprāt, par traku...un viena trenere tiešām to stundu atsēž, kad vada aerobiku...vispār - tā it kā tas klubs būtu ierīkots dzīvoklī - viss maziņš un šaurs ļoti...

S Santīms 02.11.2010

Jau vairākus gadus apmeklēju šo spota klubu un esmu vienmēr palikusi apmierināta, gan ar nodarbību kvalitāti, gan ar administratīvā personāla attieksmi pret apmeklētājiem.
Man tāda sajūta, ka aprakstītie gadījumi ir vienkārši kaut kāda sakritība pluss pašas apmeklētājas sliktā garastāvokļa izpausme.
Ar cieņu, Maija.

L Laura 09.12.2010

Es arī tur savulaik regulāri gāju. Treneres kā kura, tāpēc gāju, pie kurām patika. Nu ir tāds bomžatņiks neliels tur, bet, pirmkārt, tas ir centrā, otrkārt, sieviešu, treškārt, salīdzinoši lēts ar citiem klubiem, tad nu pārējo var pieciest. Kas nu kuram svarīgāks, es tur gāju izkustēties un to arī dabūju, starpgadījumu ar īpaši nekādu nebija. Bet ambiciozām cacām, cilvēkiem, kas pieraduši, ka viņiem priekšā un pakaļā visi klanās, tur tiešām labāk neiet.

K Kristīne 30.03.2011

Arī es apmeklēju šo klubu, ar trenerēm un nodarbībām esmu ļoti apmierināta. Arī šaurība un slapjas grīdas mani īpaši netraucē. Tomēr administratores gan, manuprāt, nav uz klientu orientētas. Viena no viņām, Sanita, ja nemaldos, piemēram nesveicinās. Bieži esmu mazliet ātrāk pa 7iem, arī citas meitenes jau stāv un gaida, kad atvērs, administratore pienāk un pat nesveicinās..atslēdz siganlizāciju, aizver durvis un viss..kad pirmo reizi tā gadījās, nesapratu - drīkst jau iet iekšā, nedrīkst..par smaidu nemaz nerunājot. Skraida savā mētelī šurpu turpu..jo ir atskrējusi pēdējā brīdī, nodarbība sākas 7:15..

Un par stāvvietu.. Nez kāpēc es un arī citas klientes ar kurām apspriedos, saprata, ka klientiem ir dažas bezmaksas brīvas vietas pagalmā..Palūdzu atļauju novietot mašīnu, uz ko saņēmu nelaipnu paskaidrojumu, kur drīkst novietot un arī pulti vārtiem, iebraucu mašīnu, viss kā nākas. Pēc nodarbības man kā ierasts diezgan asā tonī Ludmila palūdz 0, 50Ls..par kuriem pirms tam nebilda ne vārda..Nesamaksāju un nākamreiz novietošu uz ielas, sanāks lētāk, jo līz 8iem ir bez maksas. Ja būtu to zinājusi, neliktu mašīnu pagalmā..Atkal jau šī komunikācijas barjera no administrācijas puses:)

Un par valodu..jā, ar latviešu valodu ir grūtības. Bieži pārprot, nesaprot un ja ko vēlos precizēt, pagaidām laipnu attieksmi neesmu saņēmusi..Vismaz no agra rīta lielākoties administratores ir sapīkušas...

S Sana 13.05.2011

Paldies par izsmeļošām atsauksmēm, dāmas! Šobrīd mēklēju vietu, kur nodarboties ar ūdens aerobiku un laikam šis klubs uzreiz atkrīt... :( Laipna attieksme ir "vizītkarte", tīrība - pati par sevi saprotama lieta, ja jau tā nav, zemā cena neko vairs neatsver... :(

H horta 20.05.2011

ziniet..tiešām labāk neejiet gan..jo tur jau tā pilns:)) un man nemaz nepatīk vingrot ja daudz cilvēku:))
ejiet tur kur spoguļi un džakūzī, par attiecīgu samaksu, protams:)

M Matilde 19.07.2011

haa:)sasmaidiijos pilniigi...
es arii apmekleeju sho sporta klubu, diezgan daudz patiesiibas sheeit sarakstiits.es tur eeju, jo par zemo cenu ir taadi apstaaklji kaa par zemoo cenu, bet tajaas reizees kad notiek kaads no ieeprieksh mineeetajieem gadiijumiem, man liek pasmaidiit, jo...uz to klubu taksh iet lai vingrotu, nevis izraadiitu savas jaunaas botas vai peldkostiimu, ja kaadam tas ir svariiaak-taksh jaaiet uz taada liimenja sporta klubiem, riiga jau nau tik mazinja, ka tajaa nebuutu izveeles iespeejas;)

lai labi vingrojas:)

B Baseinapārzinis 19.07.2011

No jūsu taukiem, kuri peld pa ūdens virspusi man katru dienu iznāk pāris kilo sviesta, ko aiznest uz Centrāltirgu!

M meitene 05.08.2011

es arī gāju uz šo sporta klubu tieši uz ūdens aerobiku 2 mēnešus, nezinu kāpēc paņēmu arī otru mēnesi, bet vairs neiešu gan uz šo klubu, jo pirmkārt, ūdens aerobikas nodarbības bija garlaicīgas, katru reizi pilnīgi vieni un tie paši vingrinājumi, nekā jauna, nekas svaigs, par šaurumu neko neteikšu, to varēja paciest, nebija tik traki un personāla latviešu valodas zināšanas arī neko, BET...
bet kad vienu vakaru ģērbos, lai ietu jau ārā pa ārdurvīm, apkopēja jau slaucīja grīdas, personāls arī gatavojās doties mājup, jo manas nodarbības vienmēr bija pēdējās, nez no kurienes no ventilācijas lūkas nokrita PELE!!! nopietni! es sākumā domāju, kas tur nokrita, eju skatos, no griestiem karājās ventilācijas lūkas durtiņas, skatos zemē kaut kas aizskrien, eju tālāk, skatos diezgan paliela PELE! es biju šokā! protams, pateicu gan personāla meičai, gan apkopējai, nu lai pašas tiek galā, aizgāju prom, sapratu, ka šis bija man pēdējais apmeklējums!!!

L Lonija 21.05.2012

Jā, klubs tiešām bieži ir pārpildīts. Es pārtraucu to apmeklēt vienas konkrētas treneres dēļ, kura man krieviski varētu teikt pasūtīja trīs mājas tālāk. Es jau saprotu, ka rūdītas sportistes tādas ir, tā teikt, uzbrauc augumā, lai cilvēks sadusmojas un vēl niknāk vingro...nu bet mani tas galīgi neuzvelk.
Viņa pasniedz arī ūdensaerobiku, un visas nodarbības ir kā ūdens lāses vienādas. Man gan jāteic, kad pati uzķēru lielākās daļas vingrinājumu pareizu izpildes tehniku, ūdensaerobika tomēr deva zināmus rezultātus. Citādi treneres darbs - nulles vērtībā - atnāk, pasēž, izdzer tēju, tad aiziet izmasgā savu krūzi, tad nodarbības laikā kārto un mazgā baseina telpu. Nu tas tā...gribi apmeklē tādu klubu, negribi - meklē citu. Es tā arī izdarīju.

G grieta 07.08.2012

Labdien, jaukās dāmas! Jā, klubs ir mazs, cilvēku plūsma ir liela, dažreiz baseins ir pārpildīts, nevar normāli pavingrot ja esi atnācis tiešām vingrot nevis pļunčāties!!Bet ir viens ļoti liels mīnuss-ūdens kvalitāte un vingrošanas rīki.Vecie makaroni ir melni no netīrības!No rīta baseinā ieber pulveri, samaisa ar slotas kātu un gatavs, baseins ir sterils!Bet neizšķīdušie graudiņi uzreiz pielīp pie miesas un rodas iekaisumi, kurus ir grūti dabūt nost, ja uz baseinu iet katru dienu.

donna b 15.08.2012

Biju uz šo klubu 3 reizes pavasarī, tāpēc ka baigi reklāmēja viena avizē (MK Latvija). Bija tāda sajūta, ka esmu nokļuvusi 90jos gados. Remonts tur nav taisīts pat kosmētiskais no tiem laikiem, visur caurvēji, jo durvis taisas ciet tikai tualētē un mikro-saunā (man ļoti stipri saputa kaklu, tāpēc arī pārtrauci apmeklēt). Baseinā parasti bija kopā 6 sievietes, tas ok, bet tur nav pat minimāla komforta pirms un pēc nodarbības - un es nerunāju par kaut kādām extram: dušā nav NEVIENA aķa lai uzkarināt dvieli. Viss apkart arī slapjš, uz 12 drebju skāpīšiem viens krēsls, kur apsēsties. Neatceros treneres vardu (Ļena?), bet brižiem kaitināja, kad teicu, ka nevaru strādāt ar hantelēm, jo sāp roka (man ar to ir problēmas, tāpēc arī gāju uz ūdens aerobiku, nevis us parasto). Tā uz mani TĀ paskatījos, it kā esmu invalīde. Esmu bijusi ar Ķipsalas baseinā, un tur arī nav nekāds super-duper, bet vismaz ģerbtūvēs tur ir silts un pietiek vietas, lai savas mantas atstāt un nesedēt kā siļķes burkā. Starp citu MK Latvijā joprojām turpina baigi reklamēt šo vietu, un lasot tās pasaciņas, vienk. riebjas.