www.sudzibas.lv Bocelli restorāns Esiet uzmanīgi ar restorānu Bocelli, kura īpašnieks ir Moreno Di Sebastiani

Bocelli restorāns - Esiet uzmanīgi ar restorānu Bocelli, kura īpašnieks ir Moreno Di Sebastiani

Esiet uzmanīgi ar restorānu Bocelli, kura īpašnieks ir Moreno Di Sebastiani. Šim cilvēkam ir daudz ienaidnieku Jelgavā dēļ Bocelli restorāna, tikai ar citu nosaukumu SIA Mangia Mangia.Pēc četriem mēnešiem viņš atvēra restorānu Bocelli, Rīgas centrā uz Elizabetes ielas 10B, bet zem citas firmas, kuras nosaukums ir SIA MDSL.Uz doto brīdi viņš cenšas izdarīt to pašu triku - neapmaksāt rēķinus. Di Sebastiani kunga parāds ir ļoti liels!Sistemātiski viņš izgudro jaunus stāstus, lai tikai izvairītos no parādu apmaksas pakalpojumu piegādātājiem un klientiem. Turklāt, pret saviem darbiniekiem viņa attieksme ir ļoti slikta. Esam pārliecināti, ka jau vairāki piegādātāji ir vērsušies tiesā ar sūdzībām. Un drīz vien Di Sebastiani kunga stāsts beigsies tāpat kā arī viņa tā saucamais restorāna bizness. Mēs vēlamies pasargāt visus, kas lasa šo rakstu un tos, kuriem ir jebkāda veida saskarsme ar šo cilvēku Di Sebastiani kungu vai restorānu Bocelli. Esiet uzmanīgi! Risks pazaudēt naudu ir pārāk liels!

Будте бдительны по отношению к ресторану. Bocelli, хозяином которого является Moreno Di Sebastiani.
Этот человек собрал кучу долгов в Елгаве, с рестораном Bocelli, но под другой фирмой Sia Mangia Mangia.
Спустя 4 месяца он открыл ресторан. Bocelli, в центре Риги на улице Elizabetes 10B, но под другой фирмой, с названием Sia MDSL.
Сейчас он пытается проделать тот же трюк, не платя по счетам. Долг Mr. Di Sebastiani На самом деле очень большой!
Он систематически сочиняет новые истории, только что бы не платить по долгам. Поставщикам услуг, клиентам. Он относится очень плохо к сотрудникам.
Мы уверены что многие поставщики уже обратились в суд с жалобами. И скоро закончиться история Mr. Di Sebastiani и его ресторанного, так называемого бизнесса.

Мы хотим предостеречь всех кто читает это сообщение, и имеет какие либо дела с этим человеком Mr. Di Sebastiani,
или рестораном Bocelli, Будте бдительны. Риск не получить своих денег очень велик!

KONTAKTI - КОНТАКТЫ: +37167495299

Mēs atradām kur viņš dzīvo / Мы нашли где он живет - Cēsu iela 13, Rīga, LV-1012