BMW Inchcape Latvija, Rīgā, Dārziema ielā 64A - krāpšana un slikts serviss

BMW Inchcape Latvija ir krāpnieki un drausmīgs serviss

Uzreiz brīdinu, ka šeit rakstu tikai tās lietas, kuras varu pierādīt ar foto, video, e pastu un zvanu ieraktu. Patiesībā ir vēl pāris brīnumi ko pateikt.
Es pēc ilgiem gadiem pieņēmu lēmumu iegādāties moci. Mana izvēle krita par labu BMW GS1200 R. Ņemot vērā, ka ar moci nebiju braucis 10 gadus un neesmu arī nekāds servisa speciālists, tad drošības pēc 30.05.2024 pieteicu jaunā moča apskati BMW Inchcape Latvija, Rīgā, Dārziema ielā 64A.
Piesakot moci uz servisu es servisa pieņēmējam lūdzu uz visu skatīties ar ļoti kritisku aci, jo ar veco saimnieku es biju vienojies, ka viņš segs visus servisa izdevumus, ja tādi būs.
Palūdzu servisam arī salikt pilnīgi visu jaunu, kas vien iespējams, lai moicis būtu kā jauns, jo 07.06.2024 man ar moci bija paredzēts doties ceļojumā uz Itāliju.
Kopumā uz servisu zvanīju trīs reizes un piekodināju skatīties visu ar kritisku aci, kā arī nosaucu jau zināmos defektus, bet servisam īsti neinteresēja tas ko es saku, jo viņi paši visu pārbaudīšot. Drošības pēc es aizbraucu arī uz pašu b BMW Inchcape Latvija, Rīgā, Dārziema ielā 64A un vēlreiz visu piekodināju skatīties ar kritisku aci un arī nosaucu jau zināmos defektus – sulo priekšējais amortizators, nestrādā miglas lukturi, jo ir norauti vadi, veikt visas iespējamās apkopes, jo ar moci nekas nav darīts. Un kas ir ar vārstiem? Tie esot jāregulē pie 40t/km un mocim ir jau 50t/km nobraukums.

Vēlāk es saņēmu zvanu no BMW Inchcape Latvija, Rīgā, Dārziema ielā 64A un viņi man saka, ka mocis ir teicamā stāvoklī un nav konstatēti nekādi defekti. To pašu informāciju viņi nodeva arī vecajam saimniekam un tiekoties CSDD es viņam pārskaitīju visu summu, jo mocis taču ir teicamā stāvoklī.
Vienojāmies ar servisu, lai viņi uzreiz maina visu kas ir jāmaina un uzreiz arī apmaksāju viņu piestādīto pavadzīmi par kopējo summu 506,91eur.

Nākamajā dienā saņemot moci es redzēju, ka vadi no miglas lukturiem joprojām karājas, riepas ir plikas, ar priekšējo amartizātoru viss esot labi un pats galvenais – ja mocis lec, tad vārsti nav jāregulē(komentārs no servisa pieņēmēja Kristrapa). Nebiju ļoti priecīgs, ka nav novērsti visi acīm redzami defekti, bet labi, paņēmu moci un devos prom.
Nākamajā dienā devos mazā izbraucienā pa Latviju. Es tiku līdz Alūksnei un tad mans prieks beidzās, jo mocim izbeidzās bremzes. Bremžu kluču atlikums aizmugurē bija nulle un priekšējās bremzes izrādās nav diži labākas, tāpēc pieņēmu lēmumu saukt evakuātoru un vest moci uz servisu. Ņemot vērā, ka man jau bijusi zudusi ticība BMW Inchcape Latvija, Rīgā, Dārziema ielā 64A, tad moci aizvedu uz citu servis, lai kārtīgi visu pārbauda un nomaina, kas jānomaina.

Jaunajā servisā tika veikta pilna diagnostika un atklājās ne tikai virkne ar tehniskiem un vizuāliem defektiem, bet arī tas, ka m BMW Inchcape Latvija, Rīgā, Dārziema ielā 64A nav veikuši darbības kuras ir norādītas pavadzīmē, kam man ir arī video/foto pierādījumi.

Beigās sanāk, ka mocis nav nemaz tik labs, jo ir virkne ar tehniskajiem defektiem, kā arī ar aci ir redzams, ka mocis ir bijis diezgan smagi kritis. Tika konstatēts amartizātora defekts(ko norādīju jau BMW Inchcape Latvija), nolauzta stūres atdure, salauztas plastmasas, iemīcīts izpūtējs, defektēta priekšējā lampa, bijis metin ats un krāsots rāmis, kā arī motora vāks ir krāsots ar otu. Nav veikta pilnīgi nekāda diagnostika un veikta nekāda bremžu apkope. Nav arī mainīti šķidrumi, kas ir norādīts pavadzīmē(visu varu pierādīt). Atverot motora vāku tika konstatēts, ka visiem vārstiem ir nepieciešama apkope un regulācija. Atceramies ko teica BMW Inchcape Latvija, Rīgā, Dārziema ielā 64A – Ja mocis lec bez problēmām, tad ar vārstiem nekas nav jādara.

Kopā es mocī esmu jau ielicis ap 1500,- eur. Šo summu saskaņā ar vienošanos bija jāsedz vecajam saimniekam, bet BMW Inchcape Latvija, Rīgā, Dārziema ielā 64A teica, ka mocis ir teicamā kārtībā.
Manuprāt man tika izkrāpti 506,91eur par servisa darbu, kas netika patiesībā paveikts( ir video un foto pierādījum)
Es nevarēju atdot savu moci transporta firmai, lai vestu to uz Itāliju, jo mocis ir izjauktā veidā. Transports man izmaksāja 780,- eur.

Šo visu bēdu izstāstot un pierādījumus parādot BMW Inchcape Latvija, Rīgā, Dārziema ielā 64A, viņi telefoniski atdzina savu vainu, nepilnības viņu darbā esot acīm redzamas un es saņemšu risinājumu no viņu puses.
Es pieprasīju manuprāt man izkrāptās naudas atgriešanu, kā arī kompensēt man radušos zaudējumus.
Ir pagājusi gandrīz nedēļa un es vakar ap 19:30 saņēmu e pastu, kur BMW Inchcape Latvija, Rīgā, Dārziema ielā 64A atvainojās, ja ir pārpratuši manas vēlmes un nav izdarījuši visus darbus, un palūdza atvest moci uz atkārtotu pārbaudi.
Interesanti ko viņi grib pārbaudīt? Viss ir salikts jauns, tehniskie defekti ir novērsti. Eļļas ir slietas jaunas…

Šo visu kopā ar pierādījumiem es šodien sūtu arī uz BMW rūpnīcu un esmu protams arī piesaistījis Juristu.

Veiksmi visiem un ceru, ka šis mans stāsts izglābs kādam dzīvību, jo ar tādu moci, kādu saņēmu pēc it kā pilnas apkopes no BMW Inchcape Latvija, Rīgā, Dārziema ielā 64A, uz ielas atrasties nedrīkst.

K

Komentāri (2)

A Artūrs 02.07.2024

Tātad ieliešu savu darvas karoti! Manā īpašumā ir jauns pirkts r1250gsa 2019 gadā, tagad ar nobraukumu ap 25tkm, pāgājušā gadā aizvedu uz rūpnīcas atsaukumu par kardāna reviziju utt, šodien beidzot saņēmos, ka jānočeko un jāsasmerē gumija un kardāna šlices( sapirku oem smēres), kad sāku jaukt, nemaz nevarēju tā vnk izjaukt- tur nekas nav darīts- ir izurbts revīzijas urbums un viss- kardāns ir tā ierūsējis, ka viņš smēri nav redzējis no rupnīcas, nemaz nerunājot, ka gumija nav sasmērēta...
Ja es zinātu, tad kaut katru gadu būtu to mezglu nočekojis un sasmerējis, bet uzticējos inchape meistariem- trūkst vārdu kā viņus nosaukt😠
Tagad domāju, kā viņu vispār nost dabūt, tā lai neko nesalauž...

A Artūrs 17.07.2024

Tagad paejot laikam- visu izrunājot- izrādās, ka bmw atsaukumā viņiem pēc reglamenta nav nemaz jāskatās vizuāli kardāns, bet jāizurbj revizija un jāparbauda vai kardānam krustiņi neķerās un to savukārt pārbauda veic speciālu testu- un kardānu maina, ja viņš neiziet testu un neviens tur viņu neskatās iekšā- šlices utt ...
Tā ka ieteikums tiem, kas ir bijuši uz atsaukumu, un kardāns nav mainīts- noteikti izjaukt un sasmērēt šlices!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes