BM Serviss R Sia - Datora remonts

Datoram bija bojāta austiņu ligzda, aiznesu uz remontu!Pirmo reizi kad aiznesu solīja ka remonts būs maksimums 10ls, pēc nedēļas garām ejot, (piektdien) izdomāju ieet un uzprasīt varbūt dators ir gatavs, teica ka vēl nēesot, būs gatavs sestdien vai pirmdien un teica ka remonts būšot 15ls, tas jau sāka mani neapmierināt.Tā kā es nevarēju aiziet pēc datora pirmdien iedevu draugam kvīti un gaidīju zvanu no servisa, kad varēšu iet pakaļ.Man pazvanīja OTRDIEN, kad draugs aizgāja pakaļ, viņam prasīja jau 20ls (es tikai biju iedevis 15ls). Pēc neilgām pārrunām beigās paņēma tos 15ls un atdeva datoru.Intereses pēc paskatījos iekšā datorā kā viņi veikuši savu zelta vērto darbu 20ls vērtībā.-> dažās vietās nav oriģinālo skrūvju un skrūves ir sajauktas vietām (garās ar īsajām)-> trūkst skrūves pie "COOLERA" (nez kas tur vēl nav, nebiju līdis dziļāk)-> zem vāka vienā vietā ar pārmērīgi stipru skrūves pievilkšanu ir nolauzta ļipiņa korpusā-> cik redzams apkārt datoram ir nedaudz sabojāts korpuss, laikam laužuši ar skrūvjgriezni vaļā.-> akumulatora baterijai trūkst vienas gumijas kura balsta datoru, lai būtu mazākas vibrācijas.Tas īsumā bija viss!

P

N NarkologsDr.Zālītis 01.04.2011

Bet ko tad Tu pats neremontēji?

E Esesesseseseseses 01.04.2011

Šitādi sūda kantori arī dzīvo no cilvēciņiem, kuriem tāda lieta, kā elektronika un lodāmurs ir svešas!

č Čoms 01.04.2011

Jaunā paaudze pat savus velosipēdus neremontē, nerunājot par tādām smalkām lietām kā lodēšana.

J JR 03.04.2011

Ja sajauc garās ar īsajām, tad tas nozīmē, ka Tev ir sajāts korpuss un tas ir redzam jau no ārpuses - iekārta nemaz nav jājauc vaļā!
Sorry, man liekas, ka šis raksts ir viens liels dir*iens!!!

A aleksandrs 15.04.2011

Да полностью согласен с автором! У них техник щас это Лёня. И в каких он только магазинах уже не работал! Его к клавиатуре компьютера нельзя подпускать, не то что бы во внутрь. А комп автора скорей всего ремонтировал не Лёня, а Герман. Есть у них такой поздельно работает. И вообще они сами мало чего делают, а пользуются услугами других фирм. Вообщем посредники они. Несоветую никому к ним обращаться по ремонту, а тем более покупать новое, так как эта контора доживает свои последние дни!

P Peteris88 05.07.2011

To: Jr
Tas, kad turi klepī datoru un vinš viss čīkst, lokās un grab, pēc tavām domam nav garo skruvju neaizskruvesana lidz galam?
Un sajāts korpuss ir ap malām ar skrūvjgriezni.
Ja mācetu lasīt, varbūt, priekš tevis "raksts" nebūtu dir*iens! :)