www.sudzibas.lv Blue Box 3 minūtes kam?

Blue Box - 3 minūtes kam?

Aizgāju uz solāriju pērnavas 2. tā bija pirmā reize blue box. parasti turp neeju jo dārgi-šoreiz bija akcija uz jebkuru laiku pa 4 LVL. informēju darbinieci ka iešu uz 15 min. vēl atceros ka viņa man pārvaicāja "uz 15 min". guļot solārijā sekoju laikam taimerī- 3 min. man tika noņemtas. kad darbiniecei vaicāju kāpēc-viņa uz mani skatījās un smaidīja...īpaši pārsteigta neizskatījās. ejot mājās domāju-vai varētu būt ka darbiniece sev krāj laiku.
Nākamajā dienā runāju ar draudzeni. Izrādās neesmu vienīgā - draudzenei 2x bijuši šādi gadījumi.

J Jānis 26.08.2009

Bet nu uz solāriju iet ir muļķīgi, nezināji, ka tas ir kancerogēni(vēzi izraisošs)? :(

L linda 24.09.2009

kraapj te visu laiku, taapeec tik tiesham labaal shaadas iestaades neizmantot. un taas meitenes, kas regulaari apmeklee solaariiju, veel uziesh pashtoneejosho un tad tonaalo...uz priekshu...kaadas juus buusiet peec 20 gadiem?

un kaadi mums beerni dzims peec 3/4/5 paaudzeem./ mees ejam tik uz degradaaciju- solaariji, hamburgeri, videospeeles...uz priekshu

H Ha 30.09.2009

Krāpjas ar minūtēm tāpēc, ka visādas draudzenītes japalaiž pa brūvu! Bet viņām taču ir laika skaitītājs, kurus pārbauda priekšnieki! Tāpēc jau arī šmaucās!

M melinda 09.05.2012

Par laika šmaukšanos.. nevajag viņām nekādus laikus/minūtes krāt, jo pašām dažas solārija reizes mēnesī ir par brīvu, kas ir pilnīgi pietiekoši. un ļoti bieži ātrumā administratore uzliek vai nu mazāku vai lielāku laiku, tas patiešām ir gluži netīšām, arī viņas tak ir tikai cilvēki. Un ja pašam klientam ir vēlme ko sarunāt un izrunāt, nevis neko nesakot, neapmierinātam izskriet pa durvīm, vienmēr visu ir iespējams atrisināt - atnāciet nākamreiz, kad tieši es strādāšu, izdarīsim tā, ka maksāsiet mazāk, bet uzliksim vairāk..
Vienmēr visu ir iespējams izrunāt!!

K keaki 29.12.2012

Esmu Pērnavas ielas solārijā bijusi kādas 25 reizes pa šiem gadiem, kopš tur ir atvērts un man ne reizi nav nācies tajā vilties, turklāt nekad nav laiks "nokrāpts". Blue Box ir vispār vislabākie no visiem solārijiem, kur esmu bijusi.