www.sudzibas.lv Biznesa vadības koledža Mānīšanās ar atlaidēm

Biznesa vadības koledža - Mānīšanās ar atlaidēm

Piekrītu, ka ar šo iestādi kaut kas nav lāgā!! Lieta tāda, ka izlasīju par jauku studiju maksu jaunajām programmām komercdarbības speciālsts,mikro/makro utt, kā arī tur bija minēts par to, ka pirmajam STUDIJU GADAM bezdarbniekiem 50% atlaide, interesantas lietas sākās, kad caur epastu painteresējos - vai tiešām tāda atlaide eksistē, maz kas! Pēc divām dienām mājas lapā bija nomainīts teksts pie atlaidēm, ka 50% atlaide bezdarbniekiem pirmajam STUDIJU SEMESTRIM (sasaukta valde 31.julijaa). Caur epasta saraksti darbiniece jau laipn aicināja sūtīt ieskenētus dokumentus un kārtot papŗus un tad es atļāvos pajautāt - vai tiešām būs tā, ka būs tā 50%atlaide pirmajam semestrim (vismaz), vai tiks sasaukta sapulce kārtējā un tomēr kaut kas izdomāts lai tā nebūtu. Tad nu izrādījās ,ka dokumenti ieskenētā veidā nav nekur jāsūta, jo šī atlaide attiecīgai programmai nemaz neeksistē, jo tai jau esot atlaide, kas kaut kur papīros esot atzīmēts, bet pie atlaižu tabulas nekas nebija atzīmēts. Sākot ar šodienu tur ir norādītas zvaigznītes - * bezdarbnieki nesaceraties. :D Superīga attieksme! Jeb muļķu ķeršana...Sapulces tiek sasauktas ik pa 2 denām, lai mainītu visu BVK par labu.:D

D

G Gabija.K 18.06.2014

Dace, laikam esat trāpījusi uz kādu īslaicīgu un nekompetentu darbinieku vai arī vienkārši darbiniekam ir kas sajucis. Kāpēc to saku - studēju BVK jau 4. semestrī progr. Komercdarbība, un līdz šim (ņemot vērā, ka atlicis vien tikai 1) par finansiālo pusi un tās atbilstību mājaslapai vai darbinieku teiktajam nevaru teikt absolūti neko sliktu - nevienas pretrunas. Pirms gada diemžēl arī man nācās saskarties ar vajadzību izmantot bezdarbnieku atlaidi - 222, 50 LS/1 semestrim tajā laikā. To man korekti paskaidroja un pamatoja ar statusa iegūšanu konkrētajā gadā, bija jāiesniedz NVA izziņa un tā ari tika piemērota. Turklāt vēl pēc tā semestra koordinatore atcerējās manu situāciju un peidāvāja nākamā semestra maksu dalīt sīkākās daļās kā pieņemts. tas nenoliedzami bija patīkami un cilvēcīgi.

Turklāt neesmu vienīgā studente, kas atsaucas tikai pozitīvi gan par kolektīvu, gan sistēmu, kas izveidota ikdienas sadarbībā. Skumji, ka latvietim raksturīgi ēst otru par katru mazāko kļūdu vai misēkli - visi taču esam tikai cilvēki.

S sanita 17.08.2016

Esmu studējusi šeit, absolvēju 2 gadus atpakaļ. Man kā jaunajai māmiņai tajā laikā tika pieškirta arī atlaide un nekādas mahinācijas nebija. Visu kārtīgi izskaidroja, kas un kad jāmaksā, un kādā kārtībā... Izskatās, ka Jums vienkārši bija nesaprašanās par maksāšanu.