Biznesa skola Nimfa 2000

Gribeju pastastit par savu pieredzi shaja skola- aizgaju uz turieni tjipa macities gramatvedibu, bet sanaca ta:1. Liguma bija paredzetas 130 stundas, reali notika kadas 70, bet i to kopa ar menedzeru grupu, turisma grupu. Pasniedzeja mums visu laiku teica, ka ar vinu ligums esot noslegts tikai par menedzeru apmacibu, a administracija visu laiku mierinaja , ka viss bushot labi, ka pasniedzeja fleitejot! Rezultata nokasa naudu 40.ls menesi, a sundas ta ari nenotika. Esmu vilusies shaja skola. Neiesaku, jo tur ir bardaks, pasniedzejiem par 3 men nemaksa algas, un labakie, kas tur bij taisas uz promieshanu, ta ka tur paliks istakais sviests. ja gribat savu naudu zaudet, teica ka nakoshgad vel ari maksu paaugstinas, droshi griezieties shaja melju iestade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V Vitauts 16.06.2006

Nepiekritu pilnigi! Ja nepietiek stundas cik bija liguma sakuma tas nenozime ka tas nenotiks! Gan jau sastadis grafiku ka to realizet!Es esmu tur macijies! Dabuju diplomu un man patika viss pilnigi!Un nevajag te muldet par visu shito! Jaa varbu skolai tagad ir ne visai labi laiki, bet tas ir vinu problemas!

T Tania 09.11.2006

Esmu pabeigusi sho skolu kadus 2,5 gadus atpakal... Diploms ir, zinashanu nav. Pirmos meneshus macija labi, talak aizgaja bardaks.. stundas pietruka.. informacijas bija daudz.. Stundu skaits tik tiesham nesakrita.. Eksameni - tikai nosaukums (nokartoja visi ar klades palidzibu). Diploms- Turisma uznemejdarbibas vaditajs,..Ka var kaut ko vadiit,.. ja pat nebija nevienas vienigas prakses.. nekadu nemanu, pa maz zinashanu.. Izmesta vejaa nauda... un laiks..

A Arita 28.11.2006

kuru klasi beidzot var iestaaties sajaa skolaa un arii kaadas atziimes ir svariigas lai tiktu sajaa skolaa

M Me 12.04.2007

Es pašlaik mācos šajā skolā un viss ir gājis uz labo pusi. Stundas notiek,viela tiek apgūta. Man patīk!

E e 12.05.2007

Es gan macijos nimfa laikam 2002 vai 2003 gada un mani viss apmierinaja!!! Visas stundas notika Pat bija praktiskas stundas nevis tikai sausa teorija!!! Un atkal taisos tur iet kaut ari studeju RSEBAA Vel iesu papildus NIMFA!!!

M Marija 28.05.2007

Vai var iestaties shajaa skolaa uz 2007/08. gadu? kur vareetu sanemt kontakttaalrunjus, uz kuriem zvaniit, lai pieteiktos...?

D Dace 06.02.2008

Kādu laiku tur strādaju par pasniedzēju, pilnīgi piekrītu posta autoram. Studentiem nenotiek daļa lekcijas, pasniedzējiem laicīgi neizmaksā algas, aizbildinoties, - jūs taču arī nemaksajat telefona rēkķinus noteiktajā datumā! Par īres un lektrības nemaksāšanu ši skola ceļo no vienām telpām uz otrām vismaz reizi divos gados.

N nata 10.07.2008

Es pabeidz šo skolu 2 gadus atpakaļ, un ta arī neredzeju savu diplomu.. Tagad kad es viņiem zvanu vai braucu ofisa man vienmer izdoma atrunas, un pasakas par to cik viņi ir aizņemti, ka nav laika neko meklēt, atnaciet pēc pusgada.. Un tā jau divus gadus.

L LauRiK 29.07.2008

Es veeleejos iet uz sho skolu...Bet pectam kkaa pardomaaju...bet labi vien ir ka neaizgaaju...Man mamma straadaa Firmaa kur uz likvidaaciju iet citas firmas, iestaades u.c...Negribu samelot, bet kaaadu labu laiku atpakalj mamma man pateica, ka vinjiem uz likvidaaciju iet "NIMFA 2000" viniem esot bankrot...Nju luuk es jau nesaku, ka slikta skola...Bet to ka vinji izkraaapa no daudziem cilveekiem naudu tas ir fakts...Nu, bet a kam tagad viegli...

A Arta 18.04.2009

Nu nez ... Es beidzu šo skolu jau 3, 5 gadus atpakaļ! Man Ļoti patika, gan skolotāji, gan stundu skaits bija apmierinošs.
Nevarētu teikt, ka neapguvu neko. Apguvu ļoti daudz... un uzskatu ka kvalitatīvi varu izmantot savas zināšanas zrī šodien!

Aigars31 23.02.2017

nosaukums graujošs ... ieiejot tajā skolā nav pie administrācijas tāda kā lete ar trubu dancim un nez kam vajadzīgas paplātes? :) un akvārijs ar neona lampiņām kurš spīd kad izslēdz gaismu:)) . paplatas kāpnes un
dušu skaits neatbilstoši liels un iepretim atvērts intīmpreču veikals ..lol