AtrisinātaBiznesa Kompetences Centrs SIA - Krāpšana

Uzņēmums SIA Biznesa Kompetences centrs nodarbojas ar izīrēšanas pakalpojumu sniegšanu vasku ielā 18, Rīgā. Uzņēmuma pārstāvi ir Inese un Ernests Spīči. Kaut gan uzņēmums var nodarboties šādās nozarēs: zinātniskā pētniecība nace2 72 zinātniskās pētniecības darbs (avots: zl.lv) , nace2 7022 konsultēšana komercdarbībā un vadībzinībās (avots: csp) , nace2 7220 pētījumu un eksperimentālo izstrāžu veikšana sociālajās un humanitārajās zinātnēs (avots: vid) . Paralēli notiek izīrēšanas pakalpojumu sniegšana. Sākumā ir vienošanās uz kādiem noteikumiem notiek izīrēšana, bet pie izvākšanas notiek noteikuma grozīšana, lai neizmaksātu drošības naudu. Proti, tiek samaksāts pa pēdējo mēnesi un drošības nauda tiek paturēta. Tā kā uzmanāties no šiem cilvēkiem, jo nepastā goda prāts, respektīvi ir blēži! Domāju, ka ir jāuzmanās arī nozarēs, kurās uzņēmums oficiāli darbojas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Bregovics 06.10.2021

Sūdzība tika veiksmīgi atrisināta, sākotnēji pastāvēja komunikācijas problēmas. Tagad visu veiksmīgi izrunājām lietas un esam nonākuši pie veiksmīga atrisinājuma. Tāpēc atsaucu savu sūdzību.

B

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes