Biuro SIA - Krāpšana

Sveiki! Ir tāda, darba aģentūra sia biuro, kas piedāvā pagaidu darbus workis. Online. Gribu pateikt to, ka viņi veic mahināciju ar algām.

1. Darbinieki, kas neiet uz darbu saņem algu.
2. Darbinieks kas pieprasa algu par nostrādātām dienām, pēkšņi konstatē toz, ka nav ieradies darba un veicot pārbaudes re esot par maksājuši algu, kas ir jāatgriež.
Pieprasīju dokumentāciju par sistēmu un maksājuma pieprasījumu uz kuru protams saņēmu atbildi tikai - paldies par jūsu vēstuli.
Sāksim ar to ja vēlaties, lai darbinieki strādātu sataisīt sistēmu kārtīgi nevis, kad darbinieks nav darba samaksa kad ir, pēkšņi sistēma nav pie fiksējusi un profils bloķēts. Sistēma vienkārši murgot, dara kā grib. Protams tas jūsu zināšanām x pirms jūs tur ejat strādāt rēķināties uz to, ka sistēma dīvaina viņiem. Kā arī attiecīgās iestādes vēl turpinās pārbaudes...

E

S Sk2000 18.10.2021

Tieši tā arī ir vēlnoprojām!

I IevaSarn 09.01.2022

Интересно, что мой профайл тоже заблокирован и я даже не могу посмотреть свою зарплату за работу. Честно говоря разочаровалась в этом бюро.

S SANDIJA W 14.12.2023

Es gan neko sliktu nevaru teikt! Strādāju šos gadījuma darbiņus 2021.gada nogalē. Visu izmaksāja pareizi, pat atvaļinājuma naudu (pāris EUR) sarēķina par katru dienu. Vienu reizi darba devējs (veiklals t/c Alfa) bija norādījis, ka esmu strādājusi vienu stundu mazāk, bet arī tas tika atrisināts - pēc pāris darba dienām man piemaksāja iztrūkstošo naudiņu. Viņi (Biuro/Workis) tikai bija dusmīgi, ka par to vienu stundu es pati biju zvanījusi arī pašam veikalam t/c Alfa ))

S SANDIJA W 14.12.2023

un - man vēl tagad profils ir aktīvs - varu pasakatīties algas lapiņas par 2021.gada novembri un decembri))), kaut tos darbiņus vairs kopš tā laika neesmu strādājusi )