Biuro SIA - Krāpšana

Sveiki! Ir tāda, darba aģentūra sia biuro, kas piedāvā pagaidu darbus workis. Online. Gribu pateikt to, ka viņi veic mahināciju ar algām.

1. Darbinieki, kas neiet uz darbu saņem algu.
2. Darbinieks kas pieprasa algu par nostrādātām dienām, pēkšņi konstatē toz, ka nav ieradies darba un veicot pārbaudes re esot par maksājuši algu, kas ir jāatgriež.
Pieprasīju dokumentāciju par sistēmu un maksājuma pieprasījumu uz kuru protams saņēmu atbildi tikai - paldies par jūsu vēstuli.
Sāksim ar to ja vēlaties, lai darbinieki strādātu sataisīt sistēmu kārtīgi nevis, kad darbinieks nav darba samaksa kad ir, pēkšņi sistēma nav pie fiksējusi un profils bloķēts. Sistēma vienkārši murgot, dara kā grib. Protams tas jūsu zināšanām x pirms jūs tur ejat strādāt rēķināties uz to, ka sistēma dīvaina viņiem. Kā arī attiecīgās iestādes vēl turpinās pārbaudes...