www.sudzibas.lv Bites tālrunis 27477545 Bites tālrunis 27477545 ir publicēts KasJauns.lv

Bites tālrunis 27477545 - Bites tālrunis 27477545 ir publicēts KasJauns.lv

Bites tālrunis bez manas ziņas 27477545 ir publicēts KasJauns.lv.
Tā kā es nesen šo telefonu caur Bites salonu ieguvu lietošanā, par pārsteigumu man atnāca dīvains zvans un kāds lamājās.
Kad pārjautāju, kāpēc tas cilvēks mani lamā, tad esot par numuru 27477545 ielikta nepatīkama publikācija kasjauns.lv.
Taču, kad vērsos pie Kasjauns.lv žurnālista Elmāra Barkāna, tad Barkāna kungs lielīgi atbildēja, ka viņš neko no sava portāla nedzēsīšot un ka vainīga esot es, kura ir nopirkusi šādu numuru Bites salonā.
Tas ir tiešām no Kasjauns.lv redakcijas netaisnīgi.
Vai man ir dēļ tā jācieš, ka 3 gadus atpakaļ numuram 27477545 ir bijuši citi īpašnieki, kuri tad arī ir sataisījuši kaut kādus mēslus, dēļ kā Barkāns ir publicējis numuru 27477545 kasjauns.lv?
Vai man sūdzēt Elmāru Barkānu tiesā, ja viņš bez mansas ziņas ir publicējis manu numuru kasjauns.lv?
Un kāpēc pati Bite tirgo vēlreiz tos telefona nummurus, kuri jau ir bijuši lietošanā citiem lietotājiem?
Ar cieņu Inese Graudiņa.

K Krishinjsh 19.06.2013

Raksti uz kaut kātu PTAC varbūt viņi var izlīdzēt.

U User15328 19.06.2013

I Inese Graudiņa 19.06.2013

Bet kāds man ir ar to sakars? Kāpēc Bite šādi dod jauniem lietotājiem citus telefona numurus?

N nautilus 19.06.2013

tāpēc, ka telefona numuri nav bezgalīgi un loģiski, ka jaunu, nelietotu numuru nav nemaz tik daudz, lai katram to varētu iedot. zinu, ka Tele2 var par 7 ls aptuveni nomainīt numuru, nemainot pieslēgumu, iespējams, ka Bite ko tādu varēs piedāvāt

I Inese Graudiņa 19.06.2013

Tas ir kaut kāds murgs. Jo man tieši ir pieslēgums ar visu telefona līzingu kop[a. Kāpēc ma būtu pašai jāmaksā par numura maiņu?
Kā lai es panāku to, lai kasjauns.lv to stulbo rakstu izņem ārā?

S smīkņa 19.06.2013

Pakonsultējies Datu valsts inspekcijā.

M mikeness 19.06.2013

Ir nu gan .Numuri, atjaunojas kad ieprieksejie ipasnieki atsakas, lauz ligumu vai ari operatori tos sledz.Tad numurs pec kada laika iet atkartotaja pardosana!

R ri4y 20.06.2013

Likumā par sakariem ir teikts, ka jebkurš operātors Jūsu numuru var pārdod ja tas nav atradies lietošanā ilgāk par 6 mēnešiem. T.i. tev ir numurs, tu nemaksāji rēķinus vai neatjaunoji karti 6 mēnešus, pēc 6 mēnešiem, tavs numurs var jau piederēt citam, palasi līgumu!

B b234 29.07.2013

Es Jūsu situācijā vērstos ar iesniegumu pie operatora ar lūgumu nomainīt numuru nepiemērojot līgumsodu. Situācija ir diezgan netipiska un pastāv varbūtība, ka operators izrādīs pretīmnākšanu. Man nav bijusi saskare ar BITI, tāpēc grūti teikt cik liela varbūtība.

Ja operators atsakās kaut ko darīt, es noteikti sazinātos ar Bez Tabu un/vai Tautas balsi ar mērķi izveidot par šo sižetu, kas savukārt potenciāli varētu pievērst augstāku amatpersonu uzmanību BITĒ.

Cik zinu, Kas Jauns ir bijušais vakaru ziņu kodols un ar cilvēcību viņi neizceļas, tas nieks ko zinu - ir vairāki gadījumi, kur viņi zog labus rakstus no blogiem, pamaina pāris rindiņas un pārpublicē bez atsauces kā savus - cilvēces atkritumi, līdzīgi kā puaro.lv

J JustMe 05.08.2013

Bites kompanijā Jūs savu pieslēguma numuru varat mainīt pilnīgi bezmaksas kaut katru mēnesi!