www.sudzibas.lv Bites Neaprēķināmi radījumi

Bites - Neaprēķināmi radījumi

Par tām bitēm. Nu nepatīk man viņas. Zinu, ka viņas čaklas un viņām stropā organizācija- tas viss labi, bet nedod dies kāds svešais tuvumā parādīsies, tā atradīsies kāda bite-killers, kas noteikti gribēs tēlot policistu.

Man to viņu medu nafig nevajag, ja pašas tādas nejaukas.

Paskatīsimies piemēram uz kamenīti. Nu prieks skatīties- kukainīts lido tikai un vienīgi puķu līmenī. Nekad augstāk. Vienmēr izvairās no saskarsmes ar cilvēku.

Nav dzirdēts, ka kamene matos sapītos. Bitei tos garos matus tikai padod. Sapīsies kā likts un tieši paurī savu līko dzeloni ielaidīs.

Par lapsenēm cits stāsts- tās vienmēr badā un vienmēr grib piedālīties cienastā.

B biksis 26.09.2009

laikam pats savas vecās zeķes saostījies, ja spēji uzrakstīt šādu murgu...

B bikse 26.09.2009

Tu-Bikse!man klonus nevajag! neaiztiec manu niku, ja reiz pati esi tik gudra, izdomā savu!