www.sudzibas.lv Bitcom.lv Klientu maldināšana

Bitcom.lv - Klientu maldināšana

Esiet uzmanīgi! Šis interneta veikals klaji maldina klientus. Mājaslapā norādīts, ka iespējams saņemt preces jau iegādes dienā. Tieši tāpēc izvēlējos šo interneta veikalu un iegādājos datortehniku. Apmaksāju rēķinu uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas. Pirmkārt, pirmā komunikācija notika tikai nākamajā dienā. Pārdošanas menedžeris atsūtīja e - pastu, lai es apmaksāju rēķinu (Ko jau biju izdarījis). Kad vaicāju par piegādes laiku, man atbildēja, ka 2 - 3 darba dienas un vēlreiz vaicāja samaksāt rēķinu - kad otro reizi uzstājīgi atkārtoju, ka rēķinu jau esmu samaksājis, tikai tad viņi atsūtīja apstiprinājumu un informāciju, ka mana prece ir pasūtīta. Uz maniem jautājumiem e - pastā neatbild. Fuj. Tagad kā muļķis varu gaidīt, kad to iegūšu.Klaja klientu maldināšana. Uzmanieties.

E

B BitG 13.02.2015

Cienījamais klient!
Mājas lāpa ir rakstīts, ka 90% preču ir pieejami dienas laikā, bet ne visa prece kā Jūs norādījāt savā sūdzībā. Jūs bijāt pie mums un saņēmāt savu preci. Cerams, ka palikāt apmierināts ar savu pirkumu un nejūtaties apkrāpts kā rakstījāt. Ar cieņu SIA Bitcom Grupa

A Aslim Ebrugiz 19.09.2016

Jaa, ir negativa pieredze ar sito veikalu. Labak pirkt citur.

A Aslim Ebrugiz 20.01.2017

Pilnigi piekritu, ka neko nedrikst pirkt sita veikala.

D District76 09.02.2021

Sorij, bet nu ebayā tu gaidītu ļoti ilgi. Tev tā prece tāka atnāca vai nē beigās?