www.sudzibas.lv bistro "Pasaka" velti izterets laiks gaidot darbu

bistro "Pasaka" - velti izterets laiks gaidot darbu

versos pec sludinajuma pie shiis firmas, aizgaju uz paarrunaam uz norunato laiku, nogaidiju stundu, tad ieradas parstavis, kurw tikai pasmejies par to, ka nokavejis, stastija skaisti, neskatoties aciis, par labu atalgojumu, par niecigaam prasibaam utt, (man ir gan pieredze, dokumenti, visas vajadzigaas valodas utt), sarunajam uz parbaudes dienu...ierados macities, par mani nevienam nebija nekadas daljas, nezinaju kur likties.Gribu veel pieteikt, ka visi darbinieki ir krievu tautibas cilveeki, kuri runaa ar briesmigu akcentu, nepildot pietam tos pienakumus par kuriem mani bridinaja priekwnieciiba, pa visu dienu es tikai uzzinaju jaunakas tenkas un viss..neko jaunu...Tadelj biju aizdomajusies, vai maz kadam dalja ko es te daru?jo tas pilniigi nevienu neintereseeja..galu galaa es nogaidiiju 2 nedeljas, zvanot vairakas reizes, man teica, ka vel japagaida dazhas dienas...beigu beigas pec 2 nedeljaam(kad jau biju atteikusi dazaas vietaas) es zvanu un man pazinjo-mes nevienu neatlaizham-uz redzeewanos!...un noliek klausuli...tas jau buutu nekas, bet no pirmas sarunas es skaidri atceros, ka nevienu ari netaisijas atlaist, bet pietruuka cilveeki, ja es nezinaatu, ka vinji ari pareejaam meiteneem atteica, un iebaza stradat savas meitas utt, laikam wis darba konkurss bija domats atskaitei priekwniecibas [slēpt]@ to jau var saprast, bet kadelj jatere citu cilveeku laiks un dot kaut kadas ceribas..

Mamma 28.05.2009

Cuuciiba.

š šeherezade 29.05.2009

Ir taču biezi dzirdēts, ka tās darba pārrunas ir tikai formalitāte, bet īstenībā jau sen zināms, kas ieņems šo amatu...tādēļ nebrīnaties ne par ko!!!Cūcība cūcības galā un būs vēl trakāk!!!

U Uģis riktigais 29.05.2009

Es ar domaju par bistro, bet nek0 labu. Ieeju iekšā un domaju, ka mani bistro paēdinas, bet laikam nevar tik bistro noķert to vistu, ko gribētu ēst. Un tad kamer noķēr, tad pierunā, vai viņa gribētu, vai negribētu tikt apēsta...karoč-nemaz tik bistro neiet kā gribētos...

J josivs 29.05.2009

uģi tu neesi salitojies kaut ko?

U Uģis riktigais 30.05.2009

Josivs, kas man bija jalieto, pirms iet paēst?

S svetlana 27.08.2009

labdien! es ari atnacu uz darba parunam uz Pasaku!man tur visu tik labi pastastija! nakama diena man saka ierasties jau stradat-kad es atnacu, neviens man ne ko nestastija, bet es esmu atsaucigs cilveks, kur6 nopietni atnaca stradat un macities-uz reiz es visas cenas tacu nezinaju, bet visiem bija pofigu...ja es kaut ko prasu?visi negativi atbilde es tacu nevaru visu dienu stavet uz vienas vietas un neko nedarit, bet vini pat neko neparadija-kolektivs bija visi latvie6i-es esmu krieviete-bet es runaju ar viniem tikal latvie6u valoda-visu laiku biju laipna un smaidiga.es nesaprotu kapec tada ateik6ana no Pasakas puses, beigu beigas man pateica kaa es esmu tormaz..., tas ir normali, es vienu gadu stradaju par barmeni agstas klases restorana.pec tam ta barmene kas izkatijas pec loti resnas cukas ar stulbo, skumju un loti niknu gimi atnesa zupu klientam ar pirkstiem kas bazas tie6i taja zupa.fuj...man taja bridi gribejas vemt-vo re kadi cilveki tur strada, un pec visas dienas man pateicca -jus mums nepatikat.uzredzei6anos.es vispar biiju 6oka, jo es esmu loti dzivespriecigs un laipns cilveks, vienmer smaidigs, un pec izskata esmu simpotiska ar labu figuru un labu gaumi!nu ja -pie vinijem strada resnas dusmigas sievietes...un pec visa ta man pec 3 dienam piezvanija atkal no pasakas un pateica-Pirkstus nesadedzini, un nometa klausuli, nu ja tur netikai urodi strada bet ari stulbie cilveki

. ...... 28.08.2009

Vai tad tas ir kaut kāds labais bistriņš ar labu darbu?, ka vajag pārdzīvot, jo netika tur strādāt.
Pēc kolēģiem vien var secināt, cik labi tur strādāt.

I Iolanta 23.11.2009

Man bistro PASAKA ļoti patik un es domaju ka cilveciņš laipns un dzivespriecigs nevar raksti tadus vardus ka urodi, resnas cukas, stukbi u t.t. Personals ļoti laipns un ēdieni GARŠIGI

K Karina 01.02.2010

Ja toze bila na peregovorah v Pasake, da tam vobshe rabotniki ne nuzni, izdevajutsa oni ctoli?! so mnoj tam toze oboshlisj ne lucshim sposobom! Prosto hocetsa predupreditj ostaljnih, kotorie toze ishut rabotu!

Z zinaida 07.01.2011

ka vi vse zdesj gonite! odnoj russkij kollektiv ne nravitjsa! Vse russkie pi6et! Tak esli takaja umnaja ichi rabotu v lati6skom kollektive! Vibor to v etoj strane estj! A ona esce zdala 2 nedeli! Sme6no! Drugala pi6et, 4to v lati6skom kollektive! 4to ti vre6? Netu tam lati6skih kollektivov! I vsem eto govorju na buduchee! A to opjatj nitj budete, 4to vse russkie! Ne sujtesj togda!

K kolja 24.01.2011

Mne bistro PASAKA ochen nravitsja - vsje vkusno i personal ochen ljubeznij - a eti zalobi mozet pisat tolko chelovek, kotorogo i ja bi ne vzjala na rabotu - sklochniki i skandalisti nigde ne nuzni - i esli vzjali drugovo porjadochnogo cheloveka - tak eto tolko eshe odin plus PASAKE

Spasibo