www.sudzibas.lv Biruta Kalniņa Bērna ģimenes ārsts

Biruta Kalniņa - Bērna ģimenes ārsts

Man ir liela noturība pret cilvēku izdarībām, neveiklībām un pat attieksmi, bet nu pacietībai ir arī savs mērs.
Bērniņam ir 2 gadiņi un aprūpe nepieciešama teju katru nedēļu/mēnesi, līdz ar to izvēlējāmies, līdz šodienai domājām, labu ģimenes ārstu ar pieredzi un arī ļoti tuvu mājām.
Kā izrādījās šai kundzei vienmēr ir grūti atnākt uz mājas vizītēm, ja paveicās un pierādām ka tā tiešām ir akūta nepieciešamība un ar 39-40 grādiem ārā negribam iet, tad ierodas ar 3-4h nokavēšanos, tajā laikā zvanot viņai pašai atbildi uz telefonu nesaņēmām, zvanot uz adinistrāciju uzzinam ka viņa atrodas savā kabinetā.
Zvanīt viņai un konsultēties vispār nedrīkstot jo tad ir jāsaņem agresīvas atbildes par to ka viņai nekad nav laika vai arī to ka nu tagad es pie Jums atnakt nevaru, kaut tas netiek prasīts.
Pēdējo punkutu pielika tas ka mana domas un klaji melo. Piem apgalvojot ka ir teikusi lietot noteiktas zāles, bet varu apgalvot, ka tā tas nav.
Vai tad kad pajautājam vai tiešām drīkst lietot tikko ieteiktas zāles kombinācijā ar tām ko viņa izrakstīja 2 dienas iepriekš, saņemam pretī klaju ņirgāšanos un "Protams ka nedrīkst".

Mīļie vecāki es Jums lūdzu, ja gadienā viņa Jums joprojām liekas uztiama, tad noteikti pārliecinaties par viņas mediciniskajām rekomendācijām un izrakstītajām receptēmpie vēl kāda konsultanta vai arī zvaniet uz diennakts palīdzības dienestu, kur pagaidām esmu saņēmis apmierinošu palīdzību

Pēdējais ieteikums ir vienmēr domāt pašiem pirms uzticēties pat kā tajā brīdī liekas uzticamiem "Dakteriīšiem"

Z zhuks 11.01.2013

Man dēls dzima 2001.gadā un nozīmēja tieši šo ārsti.
Pirmā mēneša laikā viņa atnāca 2 reizes, taču nekad nemazgāja rokas!
Pēc mēneša, kad ieradāmies poliklīnikā, es sapratu, ka savu mīluli viņai vairs neuzticēšu.
Tātad šo gadu laikā nekas nav mainījies :(

I Ilze Zālīte 15.09.2020

Biruta Kalniņa ir ļoti nepiemērots mediķis bērniem. Viņa ir tiešām veca - gan morāli, gan fiziski, nogurusi no savas profesijas, notrulinājusies pret jauno vecāku nezināšanu. Iespējams, kā cilvēks viņa nav slikta, taču kā ģimenes ātsrs- ļoti ļoti skumji...

D Dory 07.01.2022

Es nomainīju ģimenes ārstu, kad dzima meitiņa, jo viņa par mani neinteresējas gadiem, izrādās daudzas lietas nebija lidz galam izdarītas - vecas potes kurss nebija līdz galam veikts utt, jaunā arste sakartoja visu. Pēc rupjas aizmāršības pret vienu paziņu, kas gandrīz nomira es sapratu ka joki mazi.