Biroju apgādes centrs SIA (Papīrs) - Slikts serviss

Labdien!
Izcils kancelejas veikals iemīļots gan man, gan manai princesei.
Var atrast visu skolai, ikdienai un super dāvanām.
Vienīgais, kas šokē ir darbinieces (iespējamās darbinieces, jo vārda nozīmiti nemanīju) attieksme pret klientu - kundze ar gaišiem matiem un brillēm, kas ētikas un pieklājības prasmes ikdienā neizmanto. Vārdus Labdien un Lūdzu klientu apkalpošanā nezin - balls tembra pacelšana bērna priekšā ir stiprā puse .
Turklāt ir negatīvas emocijas pret SIA Maxima jo interesantā kārtā šo iestādi pielīdzināja šim pārtikas veikalam.
Man kā pieaugušai personai vis saprotams, jo sīkāk centos apskatīt kādu preci šķiet pārāk sīki!
Bet manam bērnam bija jautājums kādēļ šī kundze pacēla ballsi, kam sekoja teikums : Mammu es viena uz šo veikalu vairs neiešu!
Strādājot klientu apkalpošanas sfērā 9.gadus - varu teikt šis darbs ir jāmīl!

T taisnibascinitajs3 09.02.2023

JaŽeMaķ!

Dusmīgais Ainārs 10.02.2023

Ko nozīme pacēla balsi vai bals tembrā pacelšana ? Varbūt cilvēkam sliktāka dzirde un tādēļ viņš nejūt savas runas skaļumu .

Un par labdien un lūdzu …. Saprotu ētikas normas un nerakstītus noteikumus , bet nēsam tik izlepuši , un nerakstām par katru apkalpošanas sfēras darbinieku kurš neklanās. Man personīgi ir pilnīgi vienalga , es esmu atnācis pēc produkta nevis veidot atiecības ar pārdevēju .