www.sudzibas.lv Birojs.lv/Labakie.lv/As A-Birojs/Baltijas Biroju Serviss(Tie Paši Viņi)) Slikts serviss, krāpšana, mēli, brāķēta produkcija

Birojs.lv/Labakie.lv/As A-Birojs/Baltijas Biroju Serviss(Tie Paši Viņi)) - Slikts serviss, krāpšana, mēli, brāķēta produkcija

Pilnīga mēsļu kantoris. Sākot no vadības, beidzot ar pakalpojumu sniegšanu. Mīļie cilvēki netērējiet laiku iekārtoties šajā uzņēmuma, Jūs čakarēs ar naudām ,ar darba laiku, ar attieksmi, tikai pārrunas stāstīs labu, īsta seja būs vēlāk, pēc laika atbrīvos Jūš, izdomājot iemeslu.
Tagad tie nopirka sev bankrotējošo Baltijas Biroju. Visus klientus čakarē ar cenām un it īpaši ar kvalitāti, ar kafijas un ūdens ''afigenniem'' aparātiem. Arī kafija, kas tipa ''audzēta pašiem'' :D
Personāldaļa ir neciešamas kundzes , VISAS! Pretīgas melojošās tev seja vecenes, un aiz muguras aplēj ar mēsliem.
Tā kundze personāldaļa par kuru raksta kāds cilvēks šeit , esot sieva - valdes loceklim, ta kā, citādāku attieksme nevajag gaidīt.
Netērējiet laiku tie kas meklē darbu, un tie kas vēlas sadarboties, netērējiet naudu šiem zemākam līmeņa pakalpojumiem.
Arī pēc nacionalitātes Jūs dalīs, un attieksme būs atbilstoša.
Sudīgāko uzņēmumu es dzīve nebiju redzējusi.

A A.gne 04.09.2022

Piekrītu šiem apgalvojumiem
Ka ari noliktava nevajadzetu stradat. Tas noliktavas aditajs varda Armands ari uzmacas ar saviem pieskarieniem
Daudzi ir pielideji un tad aoruna aiz muguras