www.sudzibas.lv biroja preces, tālr. 67898839 agresivitāte, bezkaunība

biroja preces, tālr. 67898839 - agresivitāte, bezkaunība

Nekad vēl dzīvē nav nācies saskarties ar beskaunīgiem pakalpojumu tirgotājiem, kas pa telefonu piedāvā biroja preces un tehniku, bet nu šāds laiks pienāca. Tirgotājs, kas zvana no numura +371 67898839 (uzņēmumu nesaukšu) piekopj ļoti agresivu pārdošanas veidu, zvanot vairākas reizes, kaut arī saņēmis atteikumu. Rodas iespaids, kā puisis ir sajaucis darba sfēras-viņam būtu jādarbojas parādu izsitēju laucinā. Ļoti nepatīkami komunicēt, arī pa telefonu, ar šādiem cilvēkiem.

E Esesesseseseseses 16.08.2010

Hmm diez gan apšaubāma sūdzība...man arī ir pāris kompānijas, kas šāda pašai veida mārketingu piekopj, bet kad būšu līdz baltkvēlei nokaitināts, pievienošos šim portālam ar konkrētu sūdzību. Kāpēc apšaubāms- jo reāli izskatās- kāds kaut kur kaut ko dara...ja Tu neesi par kaut ko apmierināts, tad konkrēti mini firmu- kāpēc tad Tev viņi ir jāslēpj, ja viņi dara ko tādu kas Tev nepatīk un citiem nenovēli- tādēļ jau šajā portālā izsaka, lai brīdinātu citus, manuprāt šis cilvēks pats strādā šajā kompānijā un tas bija tā kā mazais nazītis darba devēja sānos...Tel. nr- visai loģiski ka google atrast nevar uz ko arī autore laikam cerēja...hmmm aizdomīgi un smieklīgi...

W wawa 24.02.2011

Uzreiz varu pateikt, ka šis nr pieder labakie.lv vai baltijas biroju serviss. loti labi strada un jaa, tur menedzheri parasti loti aktivi zvana, brizhiem protams kaitina kad nav garigais, bet vismaz uztur saikni ar klientiem un atgadina, vai kkas nav vajadzigs. nekas slikts tas nav.
sudziba pilnigi nepamatota