www.sudzibas.lv Bīriņu pils Vienkārši dalos pieredzē

Bīriņu Pils - Vienkārši dalos pieredzē

Sveiki-

Pabijām ar ģimeni Bīriņu pilī. Ja godīgi biju mazlietiņ šokā- man paprasīja par ieeju 4 Ls (2 pieaugušie un skolnieks). Tas bija par to lai es tiktu vnk. iekšā, bez jebkāda cita pakalpojuma- un tad seko cits cenrādis- ekskursija ar gidu 8 Ls + Apskate restorāna 0.30 no cilvēk- vienvārdsakot ej kur gribi- bet tika attaisi maciņu.
Es jau nesaku ka visam jābūt pa velti- bet 1.50 no pieaugušā, ka tu apskati pili no ārpuses un dīķi- manuprāt tas par daudz tiek prasīts.

Bez tam visas cenas ko apskatīju mājas lapā ir uhhh.

Nu bet mana izvēle skatīt vai nē- bet ieteiktu pārējiem padomājiet- vai ir vērts maksāt 1.50 ja to pašu pa velti pie ''šlakbauma'' varat apskatīt- :). Bez tam man iedeva biļeti ar 21 % kur bija ar roku pārlabota 22 % domāju ka melnajā ķešā jau vien iegāja- cik man zināms0 tad no 2010. gada jau ir jābūt kases aparātiem :) un tas manuprāt attiecas arī uz viņu sniegtajiem pakalpojumiem.

I

. .......... 25.07.2011

UN kā tu domā, kā lai to pili uztur? Tāpēc par skatīšanos prasa naudu. LS 1.5 tas ir lēti. TU neesi bijusi Eiropas lielajās pilīs...tad ko teiktu, ka par ieeju mazā būdelē pils parkā arī jamaksā.

O ooo 25.07.2011

Tiešām sūdzība stulba.

T Tiktiešām 25.07.2011

Tik tiešām, pat govju apdirstus akmeņus Eiropā ļauj aplūkot tikai par ļoti lielu naudu, iestāstot bauriem, ka tur risinājušies kādi seni notikumi.

A Anna 25.07.2011

Šeit jau nav sūdzība, ja jūs neredzat. CILVĒKS DALAS PIEREDZĒ>

I Ilze Skrule 26.07.2011

Paldies Anna-
Laikam vienīgais kas izlasīja visu tekstu.

Tā nav sūdzība- bet gan dalos pieredzē- :)

1 111 26.07.2011

JA tu dalītos pieredzē, tad būtu stāsts, kā tu pārpeldēji to dīķi vai pārkāpi pār sētu, nesamaksājot.

Z zane 26.07.2011

Manuprāt autore sacepusies jau pašā sākumā, jo savādāk būtu noskaidrojusi- ka, parasta pils iekštelpu apskate maksā 1.00ls no personas! Manuprāt 8.00ls ir lielā ekskursija ar padzilināto vēstures izklāstu. Un tur jau nav tikai pils un dīķis, bet arī diezgan liels parks! restorāna apskate 0.30ls???-muļķības!!! tā ka nevajag sacepties un pēctam meklēt kur tik varētu pikasīties!! Cilvēks peotams var dalīties pieredzē, bet pirms tam gan vajag visu k'ārtīgi noskaidrot!!

K Kārlis 29.07.2011

Nu kurš te raksta, ka ES pilīs un akmeņos viss par maksu? Meli! Tātad ES neesi bijsi un pilīm ne tuvumā!
Par Bīriņiem, kad bija vecais saimneiks dzīvs, tad tiaki labas atsauksmes bija, bet tagad dzirdu pretējo! Skaista vieta, skaista pils, kapliča, bet naudas kāre uzvar visu, vismaz tā izskatās...!

T ToKārlis 29.07.2011

Ārzemēs tūdaliņu kāšanas mehānisms ir nostrādāts tīri labi, , aizbrauc ekskursijā un pārliecinies!

. .... 29.07.2011

Ir būts un ne vienu vien reizi.Tā nemaz nav.Samaksa ārzemēs ir ļoti simboliska.Viss tiek domāts par to, lai lielāks skaits ekskursantu apmeklētu pilis un muzejus.Ir izbraukāta Eiropa krustām un šķērsām un varu teikt ka visos muzejos un pilīs ir dienas, kad ekskursanti tiek ielaisti bez maksas.Dažviet tas ir reizi mēnesī, citviet pat vienu dienu nedēļā.

T Tīrītājs 29.07.2011

Arī es esmu pabijis šajā Bīriņu pilī! - tur redzēt nav ko - ne no iekšpuse, ne no ārpuses! Vnk naudas kāšanas pasākums.

E elmar 17.06.2014

Aizvedu tēvu ceļojumā, bet bija kaut kāds pasākums. Jāatzīst, ka ļoti vīlos. Iekšā laiž apskatīt un par pilnu maksu, bet pie pils pat nofočēties nepielaiž. Tas jau ir rupji. Pašā pilī arī laiž par maksu, bet tur vismaz brīdināja, ka nevar tikt. Jā, piekrītu tiem kas saka, ka te ir naudas kāšanas pasākums.

Z zammers 30.07.2014

Ziema

T tulkota 05.08.2014

Varu tikai piekrist autorei, es arī pirmo reizi redzu vietu, kur par pietuvošanos vien paprasa naudu, bet, ko tad, ja vēlos pasūtīt banketu un ieiet recepcijā, arī jāsamaksā ieeja? Pie ieejas viena riktīgi neienteresēta persona, bet visu prieku par tīri skaisto apkārtni sabojāja zirgu kopējas attieksme. Iegājām ar bērniem zirgus pamīļot, neviens pretī neiznāca, neko nepaskaidroja, uz galda kaste ar apkaltušām garozām un blakus konservu bundža, domājām, ka garozas gan jau zirdziņiem domātas. Bērns paņēma garoziņu, deva zirdziņam un jautāja, varbūt tai bundžā jāmet naudiņa. Atbildēju, ka tā varētu būt, bet man nav paņemts līdzi maks, jāpajautā, vai tētim nav. Tad pēkšņi no steliņģa parādījās arī kopēja, kura īgni noskaldīja bērnam: "Nauda tai traukā jāmet, nauda. Visi tik dod maizi, man tā maize jāpērk". Nav jau runa par to, ka kāds nevēlētos maksāt, bet tā attieksme, vienkārši briesmīga. It kā es to vienu garozu pati būtu apēdusi, tak jau viņas zirgam iedevu, gan jau, ka pēc kāzām tās garozas no virtuves nav problēmu dabūt.

T taisniba60 05.08.2014

Nu ja tualete maksā 0, 30, tad par pili tomēr pienākas vairāk!Nu paskatieties cenas Lietuvā un Igaunijā...mums jau pavisam zemas.Galvenais, ko Tu gribēji ieraudzīt, tad gida stāsts nepieciešams!