www.sudzibas.lv Bīriņu pils Pēkšņi, neparedzētu iemeslu dēl visas rezervācijas tiek pārceltas vai atceltas

Bīriņu Pils - Pēkšņi, neparedzētu iemeslu dēl visas rezervācijas tiek pārceltas vai atceltas

Sveiki, gribēju dalīties savā pieredzē ar ugunsgrēka pili jeb Bīriņu šķūni. Tātad, biju rezervējis apartamentus 3 menesus iepriekš, vakar, tas ir 4.07.19 saņemu epastu ka Biriņi gaida manu ģimeni ierodamies savukārt šodien 5.07.19 tā pēkšņi neparedzētu iemeslu dēl visas rezervācijas tiek pārceltas vai atceltas. Viss ko šobrīd varu pateikt par to pili irtas ka tas viss kas tur notiek ir pilnīgs trindec un gribas radīt jaunu seriālu ugunsgreks tikai šoreiz ar reālistiskākiem elementiem. Jo šobrīd jūtos reāli appists. Un to šo lasa arī pašu Bīriņu pārvaldnieki tad karoč īsāk sakot es varu pateikt to ka Bīriņu pils ir konkrēts apisēju kantoris. Un uz aci varētu patiekt Bīriņu pils administrācijai lai s*** par tādu attieksmi un lai visi kas tur strāda iet nafig.

N