www.sudzibas.lv Bīriņu pils Pēkšņi, neparedzētu iemeslu dēl visas rezervācijas tiek pārceltas vai atceltas

Bīriņu Pils - Pēkšņi, neparedzētu iemeslu dēl visas rezervācijas tiek pārceltas vai atceltas

Sveiki, gribēju dalīties savā pieredzē ar ugunsgrēka pili jeb Bīriņu šķūni. Tātad, biju rezervējis apartamentus 3 menesus iepriekš, vakar, tas ir 4.07.19 saņemu epastu ka Biriņi gaida manu ģimeni ierodamies savukārt šodien 5.07.19 tā pēkšņi neparedzētu iemeslu dēl visas rezervācijas tiek pārceltas vai atceltas. Viss ko šobrīd varu pateikt par to pili irtas ka tas viss kas tur notiek ir pilnīgs trindec un gribas radīt jaunu seriālu ugunsgreks tikai šoreiz ar reālistiskākiem elementiem. Jo šobrīd jūtos reāli appists. Un to šo lasa arī pašu Bīriņu pārvaldnieki tad karoč īsāk sakot es varu pateikt to ka Bīriņu pils ir konkrēts apisēju kantoris. Un uz aci varētu patiekt Bīriņu pils administrācijai lai s*** par tādu attieksmi un lai visi kas tur strāda iet nafig.

Ne

Vairāk sūdzības par Bīriņu Pils

Tu Turkey901 05.07.2019

Tur varēja notikt viss kas, ugunsgrāks, laupīšana, kāds dienests uzlicis aizliegumu, utt.
Bet bez tādiem "gopņikiem" kā Jūs, ko var izsecināt no Jūsu valodas, šī brīnišķīgā vieta pilnīgi noteikti ļoti labi iztiks!

Там опять воровская сходка! Опять будут салюты запускать: озеро уже испоганили...

hartijs 05.07.2019

Nu patrāpījās biezāks par Tevi. Pastāvi rindā, kādreiz pienāks arī Tava kārta.

Кстати, от салютов в озере ПРЕДСТАВЛЕНА вся таблица Д.И.Менделеева...