Biowood.lv - Krāpšana

Tik jauki jums tie biowood.lv melo ka pilnīgi pierādot to ka viņu 30% rudens atlaide ir tieši tādā pašā Cenā kā pirms mēneša viņi mani uzreiz nobloķēja. Staļos bez izdomātas viltus atlaides ir pat lētāk. Sanāk ka biowood.lv pārdod pa 687 euro, bet staļļi bez atlaides savu produktu 531 euro. Jums neliekas smieklīgi muļķīgi kā viņi rīkojas?
Es noteikti visiem visiem ieteiktu sekot līdzi šiem abiem diviem, jo ik pa laikam biowood.lv publicē atlaides kas ir tādā pašā Cenā kā bija pirms tam.
Esat uzmanīgi un biowood.lv administrācija iesaku jums nebloķēt cilvēkus jo parādāt to cik jūs ātri esat ievianojami un uzreiz parāda to ka cilvēkus jūs apkrāpjat un tie kas pamana melus jūs viņus nobloķējat.

Papildināts Upuris123 25.10.2022

Kaivas iela 31 k-3 – 75, Rīga, LV-1021

U

A ahh cik drūmi 25.10.2022

ārprāts kāds, tak pasūti pa taisno no Igaunijas, ar visu piegādi sanāks ieekonomēt vismaz 100EUR uz katru maisu.

Good Intentions 25.10.2022

Te vienā firmas veikalā Rīgā dažādās vietās var nopirkt vienu un to pašu preci līdz pat 150 euro lētāk takā nekas jauns.