www.sudzibas.lv Biotude.lv Slikts serviss

Biotude.lv Siberika veikals - Slikts serviss

В текущее время во всех магазинах существуют ограничения. И это нормальное явление. В данном магазине 2 человека. Продавец очень некорректно попросила выйти покупателя с пустой корзиной и пропустить следующего. Уважаемый продавец, после данного вопроса отпало всякое желание продолжать покупку в магазине. Следует подождать, когда выйдет один и пригласить зайти следующего. Нахождение в магазине не превышало и 10 минут. Вопрос «вы что то покупает или как? » не приемлемо даже на базаре. Следите за качеством речи и культурой общения с покупателями.

N

D Dontkillmyvibe 03.03.2022

10 minūtes veikalā ar tukšu grozu, likumsakarīgs rezultāts. Veikals nav izstāde. Kāpēc reāliem pircējiem būtu jāgaida kamēr viena kaza ir atnākusi ekskursijā.

Good Intentions 03.03.2022

Protams, ja ir rinda, tad nevajag brīnīties. Vajag tomēr apzināties situāciju un kaut nedaudz respektēt cilvēkus rindā. Man nevienu vien reizi ir gadijies stāvēt ārpus benzintanka kamēr tur kāds staigā un blisinās uz precēm(reali ilgi, kā veikalā). Protams neko nesaku un gaidu savu kārtu, bet nu come on.

G Gulbenietis 04.03.2022

10 min ir daudz? Smieklīgi. Šoreiz piekrītu autoram. Ir pircēji, kuri pandēmijas laikā saimniec utml. veikalus apmeklē retāk. Protams, paiet ilgāks laiks, kamēr visu aplūkosi. 10 min vēl ir pat ļoti ok. Šis, pietam, ir kosmētikas, nevis pārtikas veikals!

Good Intentions 05.03.2022

Autors noteikti uzņēma laiku. Iespējams arī vairāk taču ja mazāk, tad jaiziet ir no situācijas. Pa lielam tādos veikalos cilvēki zin ko viņiem vajag vai uz ko skatīties.

G Gulbenietis 05.03.2022

Pingvīn, esi ar kundzi gājis smaržas pirkt?

Good Intentions 05.03.2022

Domu sapratu.