www.sudzibas.lv Biotēka produkcijas derīguma termiņš

Biotēka - produkcijas derīguma termiņš

Ļoti vīlos šajā veikalā. Domāju, ka šis uzņēmums ir tiešām orientēts uz pircēju. Bet izrādās, ka tam vissvarīgāk par visu ir nevis pircēja vajadzības, bet viņa naudiņa:
1) veikalā nebrīdina, ka akcijas precei derīguma termiņš beigsies pēc divām nedēļām;
2) kurām precēm ir atlaide 70%, ko tik reklamē? - tikai vienai ir;
3) piedāvā higiēnisko kosmētiku vēl ar 20-60% atlaidi, kuru termiņš beigsies martā - kura tad paspēs to izlietot?! tātad, bojājiet savu ādu...

I

S sundra 23.09.2012

komentārs ko ievietoju Biotēkas mājaslapā, domāju, daudz ko izteiks par šo veikalu:

"piekrītu (par šī uzņēmuma narcisismu atbildot uz līdzīgu komentāru), jo pajautajot, Barona ielas Biotēkā, vai jums ir Veledas dušas želeja, ko māsa palūdza nopirkt savam mazajam, saņēmu pretī tik nepatīkamu momentu, kad caur uzspēlēto laipnību cauri sitās augstprātība, atbildot ka Biotēkā Veledas produktu vispār nav.

Un nedaudz smieklīgi man tas liekas, jo Biotēka pirms pāris gadiem savu dzīvību vilka kosmetikas jomā pateicoties Veledai. Atceros kā ar sajūsmu tika piedāvati šie produkti. Kapēc tas ir mainījies ir Jūsu pašu ziņā, tomēr mākiet to izskaidrot arī saviem vecajiem pircējiem, kas atceras un ir jūsu klienti no eko bodītes statusa laikiem…

Varbūt Jūs atlasat itkā “vislabākos” darbiniekus, bet uzkatu, ka labak padomajiet kā izveleties darbiniekus savā uzņemuma, kas savu aroganci māk savākt vai vēl labāk laipnas jaukas meitenes, jo protams, ka spindzeles jaunkundzes pratīs sevi izcili pasniegt, kā dēļ Jūs viņas arī izvēlāties, bet es neeju uz slavenību zīmēsanās pasākumu, es eju nopirkt produktus un vēlos nejusties slikti pēc jūsu veikala apmeklējuma, ja mana gaume neatbilst kādam augstajam standartam, kas laikam tagad sanāk ka valda Biotēkas veikalos.

Un jūsu motivējošā sistēma algas ziņā ir gaļasmašīna priekš jūsu darbiniekiem. Izspiest “citronus” ir patīkami sava biznesa vajadzībām, jo tos ātri var nomainīt, kad sulas vairs nav tajā cilvēkā.