Biļešu paradīze SIA - Slikts serviss

Pirku trīs biļetes uz pasākumu. Papildus biļešu maksai no manis iekasēja maksu par internetveikala izmantošanu eur 8,85!

Man šķiet, ka tā ir neadekvāta summa pirkumā, kur neviens no darbiniekiem pat nepiedalās, kur viss notiek datorizēti! Arī konkurentiem www.bilesuserviss.lv ir tāda pati pozīcija, bet tur ir jāmaksā eur 1 par katru biļeti, kas ir ievērojami mazāk, lai gan arī šajā gadījumā nav saprotams, par ko maksāt. Tas nozīmē, ka visiem, kuri kaut ko tirgo internetveikalos, būtu jāliek šādas papildus maksas?

Good Intentions 24.04.2022

Tā viņi ir izdomāši un droši varat neizmantot interneta pakalpojumu. Varat tērēt savu laiku, lai dotos kaut kur iegādāties par ko arī laikam iekasē. Jebkurā gadijumā 9 euro takā par šerpu.

R Raimonds Grīniņš 24.04.2022

Tur jau tā lieta, ka viņi, tāpat kā otrs kantoris ir monopilisti. Citur jau tās biļetes nevar nopirkt. Kā jau rakstīju - visiem, kuri tirgojas internetā arī vajadzētu iekasēt šādu maksu? Kaut kā neviens, izņemot šos divus kantorus, tādu maksu neiekasē. Un, ja arī būtu tas 1 euro, tad paburkšķētu zem deguna un viss, bet te tā summa man liekas pilnīgi neatbilstoša.

Good Intentions 25.04.2022

Nav vienīgie. Statoil nevar iegādāties vai tamlīdzīgās vietās?