www.sudzibas.lv Bikko.lv Slikts serviss

Bikko.lv - Slikts serviss

Lēna servisa darbība, neviena latviešu valodā runājoša pārstāvja, tikai angļu un krievu vaoldā runājoši darbinieki. Nekad nekas nav uz vietas, viss jāgaida mēnešiem, spiež izvēlēties alternatīvus risinājumus, ne tādus kurus izvēlējies, kā arī esi spiests samaksāt priekšapmaksā un pēc tam tev pasaka ka ritenis nav pieejams. Garantiju atteiks jebkurā iespējamā veidā, ja kādriz kaut kas saplīsīs, pateiks ka tas ir no lietošanas, manā gadijumā: nolūza pedālis, viņi paziņoja ka nav bijis pievilkts kaut ritenis atnāca jau saskrūvēts. Neieteiktu nevienam ielaisties ar šo kompāniju, ja esi nopircis kaut ko no šī interneta veikala, vari nemaz necerēt uz jebkāda veida kompensāciju, vai remontu.

K