www.sudzibas.lv Bikkel groep algas un darbs

Bikkel groep - algas un darbs

Ja velaties strādāt šajā firmā (Bikkel) tad rēķinieties ar dzīves vietas maiņu reizi nedēļā, mētās jūs uz kurieni gribēs, ar darbui ir tāpat.
Ja esat aizbraucis kā metinātājs, vai cita amata pratējs-ieliks jūs uz dārza vagām kur pat galu nevarēsiet ieraudzīt un uz jums bļaus "faster-faster" !
Pie tam solīs viņi daudz ko! Par 5 eiro stundā vairāk varat necerēt (800 eiro max mēnesī).
Algas kavējas par nedēļām un vienmēr neskaidrības.
Pats tur biju vairāk par mēnesi un dzīve tur ir daudz sliktāka par Latvijas. Darīt tur nav ko un dzīvosiet vēl lielākos laukos kā Latgalē. Firmas direktori Henri un Bram ir pēdējie krāpnieki un iesēdināt cietumā tādus kas izmanto, apkrāpj un iesūc naudu sev.

T ToArvids 08.09.2011

Tas jau sen zināms, ka ārzemnieki latviešus uzskata par baltajiem nēģeriem. Neviens taču jūs nedzen uz tām vergu nometnēm ar varu, nav jau Staļina vai Hitlera laiki, kaut gan tavi minētie uzvārdi līdzinās dižā Ādolfa tautiešu uzvārdiem.

U ui 09.09.2011

Liec vagu. Eh, meklēt vajag uz vietas.
Normālu darbu, par metinātāju ar pieredzi var dabūt.Bagāts nebūsi, bet labi iztikt var.

ja es arii tur pabiju nekas patikams, , ja pelni vairak par minimumu tas ir vairak par 160h menesi tad virstundas ietur un izmaksaa kad dodies majas, ta ka atvalinajuma naudu, vienigais ja esi gandzas kuritajs vari braukt mierigi, tur daudz gandzgalvas, nu taa