bij.Brigita Juglā - Gēla nagi

Brīdinu par ļoti nekvalitatīvi, pat veselībai bīstami, liktiem nagiem.
Meistari sauc Evija, sauc sevi par profesionālu meistari bet patiesībā pilnīgi nejēdz, ko dara-manējos nagus savīlēja tā, ka tie palika plāni kā papīrs un ļoti sāpīgi-pēc uzlikšanas līdz vakaram sāpēja visi nadziņi.
Cena likās ļoti vilinoša, bet šobrīd ļoti nožēloju, ka iekritu uz to-labprāt būtu maksājusi vairāk, bet nu jau neko nevar darīt.
Tāpēc brīdinu visas-neejiet uz turieni, sanāks tāpat kā man.
Vēl ļoti nepatika, ka meistare acīmredzot bija lietojusi alkoholu-varbūt tāpēc tik traki sanāca ar nagiem.un friziere arī nepārtraukti gāja ārā smēķēt un klačojās skaļi pa telefonu.
Galīgi neprofesionālas iestādes iespaidu atstāja viss kopumā.
Uzmanieties

K Kristine 06.10.2010

Kā tad izpaudās veselībai bīstami? Nezinu gan, Liene Anna, es tev nepiekrītu, jo pie Evijas eju jau otro gadu, nekad neesmu saskārusies ar tevis aprakstīto situāciju. Vienmēr superīga attieksme, vienmēr piedāvā tēju, kafiju, salonā mājīga atmosfēra. Diez pēc kā tu vari spriest, ka meistare (kaut gan tu sauc viņu savādāk - persona, kas "neko nejēdz" no savas profesijas) secini, ka bija lietojusi alkoholu, ja reiz tev bija aizdomas, ko tad necēlies un negāji prom? Vai gāji runāt par to, ka neesi apmierināta ar darbu??? Es neesmu vienīgā, kas ir sajūsmā par šo meistari, jo pie viņas iet arī mana darba kolēģe, kas nostaigā ar viņas liktiem nagiem pat divus mēnešus (par cik ļoti bieži brauc ārpus LV) un arī kolēģe ir šokā par to, ko raksti, tik tiešām neticu, ka tā ir iespējams!!! Arī frizieres Anna un Gita ir superīgas, vienmēr spēj nogriezt, nokrāsot tā, lai esmu apmierināta, pat ja pati nezinu, ko gribu...