www.sudzibas.lv bigo.lv Nav draudzīgs klientam

bigo.lv - Nav draudzīgs klientam

Nopirku, kuponu kosmētikas precei gandrīz 20ls vērtībā, bet diemžēl Līgo svētku burzmā aizmirsu aizbraukt pakaļ precei, nokavēju 3 dienas, tad zvanīju uz ofisu firmai, man pateica, ka preci vairs nevaru saņēmt, ja vēļ būtu vakar atbrauksi, 2 dienas pēc termiņā beigām, tad būtu saņēmusi, bet šodien vairs nē!!! Un vispār esot bijis divas nedēļas laika, kādēļ neesot atbraukusi, jo redziet pa divām nedēļām varot pat Eiropu izbraukāt. Tā man atbildēja.

Esmu pirkusi daudz kuponus, bet nekad nav bijusi tik nelaipna attieksme, atļauj preci saņemt arī pēc termiņā beigām. Vēl jo vairāk, ja prece vēl ir piedāvājumā, ko tad viņi dara ar to preci, par kuru ir samaksāts , bet nav laikā izņemta, sadala to savā starpā!?

Bigo.lv atrodas zem firmas topkupon.lv, šai kompānijai pieder arī promenade.lv, uzmanties pircēji.

B Bigo 25.07.2012

Labdien!

Pirms kupona iegādes Jūs iepazīnāties ar akcijas noteikumiem. Akcijas norises laiks, kad Jūsu iegādāto kuponu pret preci Jūs varējāt apmainīt bija divas nedēļas (tas bija kupona izmantošanas laiks), pēc kupona derīguma termiņa beigām - kupons nav derīgs.
Tā pat Jūs varējāt informēt mūs par to, ka varēsiet izņemt iegādāto preci vēlāk (pēc tā derīguma termiņa beigām), diemžēl tādu brīdinājumu mēs no Jums nesaņēmām.
Būsim godīgi - Ja Jūs iegādājāties dāvanu karti veikalā un neizmantojāt to līdz reālizācijas laika beigām, Jūs arī prasīsiet lai Jums atgriež naudu?

Ar cieņu,
Bigo.lv

A Anna Krieviņa 02.08.2012

Kaut vai iegādājoties galactiko elektronisko dāvanu karti pēc tās termiņa beigā, nedaudz piemaksājot to var izmantot, lietošanas laiks tiek pagarināts, un es zinu daudzas firmas, kur nav tik drastiski noteikumi.

Pēkšņi no bigo.lv ir dzirdams-lasāms laipns un cienījams teksts!