www.sudzibas.lv bigo.lv Maldinoša informācija par kuponu iegādi

bigo.lv - Maldinoša informācija par kuponu iegādi

Iegādājos kuponu Programmas “Eksotiskais pavasaris” apmeklēšanai Rīgas Cirkā 7. aprīlī ar atlaidi 50%.
Pie noteikumiem rakstīts: "Viens kupons sniedz 50% atlaidi TRĪS BIĻŠU (3gab.) iegādei uz izrādi (iespējams iegadāties biļetes 7, 10 un 12 Ls vērtībā)."
Dodoties uz Rīgas Cirka biļešu kasi pēc 2 biļetēm, man paziņoja, ka iespējams iegādāties tikai precīzi 3 biļetes! Uz kupona parādīt teikumu, kur rakstīts, ka jāiegādajas precīzi 3 biļetes neviens nevarēja. Nebiju vienīgā no rindā stāvošajiem, kas bija sapratuši, ka iegādaties var 3, bet var arī 2 un 1 biļeti (no teksta - 3 būtu maksimums, ko varu iegādāties).

Uzrakstiju e-pastu uz [slēpt]@bigo.lv, atbildi tā arī neesmu saņēmusi. Komentāri pie akcijas lielākoties krievu valodā, tādēļ spriežu, ka iespējams manu valsts valodā rakstīto e-pastu neviens nav sapratis, vai arī es neietilpstu šīs kompānijas mērķauditorijā.

Dažreiz par kārtīga noteikumu izlasīšana neglābs no pārpratumiem un nepatīkamiesm brīžiem!

č ČangalsPleška 05.04.2011

Shodi pobrej cto-nibudj. I deshego i praktichno

K Kaulainā 05.04.2011

Ar svešu niku rakstīt nav labi.

E Evita 05.05.2011

Bet nebija jau arī rakstīts, ka līdz 3 biļetēm. Tā ka pati vien vainīga, ka lasīt/saprast prasme pieklibo. Ja rakstīts, ka 3 biļetes, tad 3 biļetes arī pārdod.