Big Brand Baltic - Reklāma uz auto

Sveiciens Valdim Paeglem no Big Brand Baltic.
Paldies, Tev, ka solīji reklāmu pārlīmēt. Žēl ka mums tā arī 2 mēnešu garumā nesanāca satikties. Labi, ja retu reizi sanāca tevi sazvanīt, šķiet, tavas lielās aizņemtības dēļ. Nu jā, visi no Tevis jau aizbēguši. Palicis viens. Nav jau brīnums.
Tā nu tas ir, naudu paņēmi un reklāma knapi 4 mēnešu noturējās virsū. Arī pārējās busiņas reklāmas krietni pabalējušas. Haltūrēt tu māki.
Katrā gadījumā tiem, kas grib ielaisties jeb kādos biznesa sakaros ar šo firmu, krietni iesaku padomāt. Katrā gadījumā firmā abi2 strādā krietni profesionālāki cilvēki un cenas krietni draudzīgākas.
Ceru, ka Tu Valdi Paegle saņemsi pēc nopelniem. Jo Tu esi briesmīgi bezkaunīgs cilvēks un novēlu Tev "visu to labāko"!

Edgars

E

L luize 15.12.2011

nu aizbēguši ir arī darbinieki, kuri gaida savas algas no JŪNIJA!!!