Biezpiens 5%, 180g "Valmiera" - Krāpšana

Каждый раз в пачке не хватает от 5 до 12 грамм, творог тоже мокрый и скорее всего чистого продукта в пачке еще меньше. Правда, сама пачка с упаковкой весу соответствует, но после того, как молочные продукты подорожали, как-то не хочется покупать целлофан с лишней водой по цене творога. Если этот недовес умножить на количество произведенной продукции, то это самое настоящее мошенничество!

Работяга 31.01.2018

Вы что не слышали? В стране перенаселение, и в частности перенаселены райны с работягами.. вот и всем молока не хватает! Жрут рабочие в три горла вот и приходиться урезать...

Dainis 31.01.2018

Jums jāvēršas augstākās instances! Eiropas cilvēktiesību tiesā, vai pie psihiatra.

Dainis 31.01.2018

Izskatās, ka kādu pārāk bieži laiž ārā no palātas..

B bimbaleo 31.01.2018

Diez, kas darās galvā cilvēkam, kurš raksta tādus murgus? Sūdzības autors laikam arī izlietoto tualetes papīru izmēra līdz milimetram. Drīz gan jau būs sūdzība, ka pakaļu nebija ar ko noslaucīt, jo redz tualetes papīra rullī bija par pusmetru mazāk papīra, nekā jābūt.

"Valmieras piens", AS atbilde:
Ņemot vērā to, ka nav pieejama informācija par konkrētas partijas produktu 5% biezpiens Valmiera 180g iepakojumā, caurskatījām pēdējo partiju ražošanas tehnoloģiskos pierakstus – produkta svars tiek kontrolēts regulāri ar kalibrētiem svariem, svars ir atbilstošs. Papildus pārbaudījām laboratorijas kontrolparaugus, kas glabājas līdz derīguma termiņa beigām – produkta svars atbilstošs.