www.sudzibas.lv Biedrība, Lidomas - bērnu nometnes organizators Slikts serviss un naudas piesavināšanās

Biedrība, Lidomas - bērnu nometnes organizators - Slikts serviss un naudas piesavināšanās

Bērnu nometnes organizators Biedrība "LIdomas" Ivetas Kojānes personā negodprātīgi piesavinās naudu par bērnu nometni, kuru sakarā ar Covid - 19 nav bijis iespējams organizēt skolēnu brīvlaikā. Saņemot iesniegumu par turpmāko dalības pārtraukšanu un dalības maksas atgriešanu, viņa laipni nosūta linku uz PTAC. Ļoti vāja organizatoriskā darbība, tikai pēdējā skolas mācību dienā pirms brīvlaika bija atsūtīts nometnes plāns, kaut gan uzņemšana nometnē tika izsludināta jau 2020. gada sākumā. Noteikti neiesaku nevienam iesaistīties šīs biedrības organizētajās nometnēs.

Ki

Tu Turkey901 25.03.2020

Nauda par nometnes telpām būs samaksāta, telpas ir pieejamas un organizatoram neviens šos līdzekļus neatgriezīs, tāpat, iespējams, avanss iemaksāts par citām paredzētajām aktivitātēm/ ēdināšanu/ personālu, utt.
Tāpēc, labi, ja daļēja naudas atmaksa varētu sanākt, jo lielākā daļa būs jau notērēta/ iemaksāta!

Ki Kitijaf8dG 30.03.2020

Saprotu Jūsu domu. Taču ir ļoti ērti aizbildināties ar pandēmiju un paturēt sev sev visu summu pilnā apmērā un pretī nedot neko. Citi nometņu organizatori ir atsaucīgāki - atgriež vismaz daļu naudas, piedāvā attālinātos risinājumus U.tml. Diemžēl, manā gadījumā nekāds dialogs nav iespējams.