www.sudzibas.lv Biedrība, Lidomas - bērnu nometnes organizators Slikts serviss un naudas piesavināšanās

Biedrība, Lidomas - bērnu nometnes organizators - Slikts serviss un naudas piesavināšanās

Bērnu nometnes organizators Biedrība "LIdomas" Ivetas Kojānes personā negodprātīgi piesavinās naudu par bērnu nometni, kuru sakarā ar Covid - 19 nav bijis iespējams organizēt skolēnu brīvlaikā. Saņemot iesniegumu par turpmāko dalības pārtraukšanu un dalības maksas atgriešanu, viņa laipni nosūta linku uz PTAC. Ļoti vāja organizatoriskā darbība, tikai pēdējā skolas mācību dienā pirms brīvlaika bija atsūtīts nometnes plāns, kaut gan uzņemšana nometnē tika izsludināta jau 2020. gada sākumā. Noteikti neiesaku nevienam iesaistīties šīs biedrības organizētajās nometnēs.

K