www.sudzibas.lv Bezdarbnieku "iespēju karte" "Liels paldies" par "rūpēm" par bezdarbniekiem

Bezdarbnieku "iespēju karte" - "Liels paldies" par "rūpēm" par bezdarbniekiem

Nu jau pagājis 1, 5 mēnesis kopš es gaidu savu "iespēju karti", Liene, kura ir it kā par to abildīga pārstāja celt klausi pēc 4 e-pastiem, ar jautājumu par to, kad būs gatava kartiņa un vai būs vispār. Vienīgā reize, kad man šī kundzīte atbildēja, kad prasīju vai saņēma anketu, un ka viss būšot kārtībā 2 nedēļu laikā.
"Liels paldies" par "rūpēm" par bezdarbniekiem.
Iesaku aizpildīt anketu, kas ir pieejama internetā vairākas reizes, tā būs drošāk, acīmredzot.

P pf 25.08.2009

tā arī varbūt jau bezdarbniece kļuvusi! un kartiņas vairs nav kas taisa :(

L Līga 25.08.2009

Piekrītu.
Es arī vēl neesmu saņēmusi, vairākas reizes pieteicos ( caur internetu un NVA) taču rezultāta nekāda...

A Artemmm 10.09.2009

Es arī gaidīju šo karti 2 mēnešus!!!

R raimonds 02.12.2009

Gaidu karti mēnesi jau! Uz e-pastiem arī vairs neatbild, laikam mēs bezdarbnieki tagad esam tik daudz, ka to kantori gāžam nost no kājām. Būsim godīgi, tas taču ir bez maksas !

E es 28.08.2011

Tikai nesakiet, ka par šo karti samaksājāt :D

V Vienotībasvienotajiem 28.08.2011

Kādi bezdarbnieki? Pēc jaunākajiem statistikas datiem, bezdarba samazinājums Latvijā esot visstraujākais no visām ES dalībvalstīm, darba devējiem esot grūtības vispār dabūt strādniekus. Tos drīz būšot spiesti ievest no Ziemeļāfrikas.

J jancukx 29.11.2012

ielieciet linku kur to karti var pasutit