www.sudzibas.lv Betsafe Krāpšanās

Betsafe.lv - Krāpšanās

Sveiki,

Biju licis likmi uz spēli. Vinneju iespaidīgu summu, viņi neizmaksā teica konta pārbaude, likas aizņems pāris stunda, vai dienas, bet nē pagāja jau 6mēnešī, ja ne vairāk. Katru otro dienu nedēļu esmu rakstijis viņiem, atbilde vienmēr ir tā pati. Notiek stadarta verefikācija. Vēlos dabūt savu laimestu, jo es nav minēts, ka var turēt laimestu, kurš iegūts.

G Gulbenietis 22.10.2021

Tu drīzāk rindu, lai tiktu lidlā, izstāvēsi, nekā viņi tev laimestu izmaksās :D.

Good Intentions 23.10.2021

Vakar visos veikalos jau bija rindas.

I ilrgjefiho 22.10.2021

Neklausies to Gulbenes bauru.
Steidzami raksti iesniegumu azartspēļu inspekcijai. Pirms tam sazvanies, pakonsultējies. Paziņa stāstīja, ka viņam arī lielu laimestu mēģinājuši neizmaksāt. Kamēr tu tur zaudē, nekādu pretenziju. Kā tikko vērā ņemams laimests, tā uzreiz atrod iemeslus neimaksāt

G Gulbenietis 22.10.2021

Ierunājā čalis ar tuti-fruti niku :D