Betsafe.com - Krapsana

Es ar savu draudzeni spelejam betsafaa bezmaksas griezienus. Es saku pirmais no sava konta un zaudeju. Pec tam mana draudzene speleja no sava un vinneja. Protams apgrozijam laimestu un varejam iznemt ara tie bija 400 ls !
Nakamaja diena ieejam un dradzenes konts ir blokets. Un suports raksta ka no viena datora var spelet tikai 1 cilveks.
A ko man tagad darit ja mes visa gimene piemeram spelejam, mums tagad speciali jāperk katram savs dators lai varētu uzspelet? A kadi ir varianti ko darit, kaa atgut vinneto naudu?

R

J Juris 28.09.2011

Pirms spēlē izlasi noteikumus, ja tie neapmierina, tad vari nespēlēt.

Nav nekada iespeja ka tu varetu atgut naudu.

S Sauliite 28.09.2011

Nu tā notiekas, ka noteikumus reģistrējoties neizlasa, bet vienkārši visur ķeksīšus sabāž!

A aivars 18.11.2011

arī neizprotu to sistēmu, noteikumus pārlasiju vēlvienu reizi! man ar profils tika bloķēts! neizprotu to kā var liegt iegūt laimestu ko esi laimējis, ta kāda velna pēc viņi piedāvā kaut kādus bezmaksas griezienus!

V vaarnns 07.02.2012

Man aizvakr betsafe piedāvāja 3 bezmaksas griezienus, laimēju 17 eiro, kurus vajadzēja apgrozīt, es to izdarīju un laimēju 105 eiro, kurus man atļāva pārskaitīt uz savu kontu un solīja to izdarīt 4 darba dienu laikā. Šovakar mēģināju ielogoties savā kontā, bet man tas neizdevās, jo izrādijās, ka esmu nobloķēts! Informācijā man paskaidroja, ka konts ir neatgriezeniski bloķēts, jo no manas IP adreses ir spēlējuši dažādi profili, es atbildēju, ka tas nav iespējams, tad man izskaidroja, ka mana IP adrese laikam neesot unikāla, es atbildēju, ka lattelecom internetam ir dinamiskā IP, kura mainās, bet betsafe atbildēja, ka nevarot palīdzēt un lēmumu nemainīs! Gadu man neko neteica, bet kā laimēju tā dara visu, lai neizmaksātu laimestu, pirms spēlējiet padomājiet, vai ir vērts!!!

C catwalk 31.07.2012

Nu nezinu, man atkal ar betsafe.ccom vnmr bijusi pozitīva saskarsme. Vienīgi man liekas, ka biju lasījusi, ka vajag vinnēt vismaz t;ukstoti (ar free spiniem), lai izņemtu laukā naudu.

N normans 21.11.2012

Man vajag izņemt 1500 EUR ko laimēju, jau otro dienu nepieņem skanētus dokumentus, prasa bankas kredītkartes skanētu attēlu utt. Nav labs iepsaids jau ne pirmo reizi, šad tad uzspēlēju uz bonusa griezieniem, šoreiz tā pavairāk vinnēju, atkal sūdi tādi laiku velk, jā mēģina būs sākt sūdzības rakstīt lai nobloķē pieeju Latvijā...

I ince1 27.11.2012

Arī es ar bezmaksas griezieniem laimēju, tiesa gan 40 Ls. šis bija otrais gadījums, kad no viņiem veicu izmaksu. Pirmajā reizē neko neprasīja, bet šinī otrajā skenētus dokumentus. Aizsūtīju, viss kārtībā, naudu izmaksāja.