www.sudzibas.lv Betsafe Krāpniecība pret jauniem klientiem

Betsafe.com - Krāpniecība pret jauniem klientiem

Iespējams daudzi no Jums ir saskārušies ar totalizatoriem vai plāno izmēģināt savu veiksmi tajos, tad nu es pastāstīšu par vienu no tiem, ar nosaukumu „Betsafe” un savu neveiksmīgo pieredzi ar šo..

Tātad – šī gada (2011) februārī, kādā vakarā izdomāju izmēģināt laimi totalizatorā. Tā kā šo kantoru ir ļoti daudz un izvēle plaša, kā arī vilina viņu jauno klientu bonusi, atcerējos, ka nesen pa TV redzēju betsafe.com reklāmu, tāpēc izdomāju lietot tieši šo kantori. Nu... – kantoris pēc skata ļoti ērts un interfeiss arī pārdomāts... uzreiz iepatikās viņu piedāvātais bonuss 50 Ls vērtībā jaunajiem klientiem, kuru piešķir pēc pirmās iemaksas veikšanas un multilikmes kupona uzlikšanas..

Protams, lai neuzķertos uz kāda viegla āķa vai nevērības, uzreiz sāku studēt šī bonusa saņemšas noteikumus... Pārejot visam cauri sapratu, ka tiešām te viss ir tā kā rakstīts – ieguldi savus pirmos 50 Ls kā jauns klients, un saņem vēl līdz 50 Ls bonusu, pēc likmes izdarīšanas uz vismaz dubultās likmes kupona ar koeficentiem ..tiri piri un sūtot viņiem epastu ne vēlāk kā 7 dienas pēc iemaksas veikšanas...
Lai būtu 100% pārliecināts, ka viss ir tiešām tā, kā rakstīts, vēl pirms iemaksas veikšanas sazinājos ar Betsafe Live Support darbinieku Eduardu Jakubovu, kurš man apstiprināja, ka visa info ir patiesa un ka es varot saņemt bonusu.

Tad nu bez jebkādām šaubām iemaksāju savus 50 Ls, uzliku šo saucamo dubultas likmes kuponu (protams, pēc visiem viņu noteikumiem – ar min. koif. 1.25 un reizinajumu vismaz 1.8), zinādams, ka man nav ko zaudēt, jo, ja arī zaudētu, tad saņemtu 50 Ls bonusu...
Diemžēl zaudēju jau pirmajā spēlē, tāpēc tajā pašā vakarā jau steidzos rakstīt viņiem epastu, lai saņemtu šo saucamo 50 Ls bonusu, kuru pēc viņu bonusa info:
„Mūsu Klientu atbalsta dienests ieskaitīs bonusu Tavā kontā. Parasti tas notiek 15 minūšu laikā (lielu kampaņu laikā tas var aizņemt nedaudz ilgāku laiku).”

Pēc epasta nosūtīšanas uzreiz saņēmu atbildi, ka mans bonusa pieprasījums tiks izskatīts 48 stundu laikā. Diemžēl ne pēc 15 min. ne arī tajā pašā vakarā Betsafe man bonusu nepiešķīra, tāpēc gāju gulēt..

Nākamajā dienā saņēmu no viņiem negaidītu vēstuli, ka Betsafe riska departaments nevarot piešķirt man bonusu, balstoties uz it kā manis 2 pārkāptiem punktiem:
· Betsafe var atteikt bonusa izmaksu, ja radušās aizdomas par bonusu izkrāpšanu. Betsafe lēmums šādos gadījumos ir galīgs un nevar tikt mainīts.
· Betsafe patur tiesības atteikt bonusa piešķiršanu, ja bonusa pieprasītājs izmanto arbitrāžas likmes bonusa saņemšanas un apgrozīšanas nosacījumu izpildē.

..un piebildē pieminot:
„Bonusa saņemšanas iespēja Jūsu kontam nav slēgta, taču, lai mainītu riska departamenta viedokli, tam būs nepieciešama ilgstošākas likmju vēstures apskate. Tiklīdz no konta izdarīts lielāks skaits likmju, būsim priecīgi ar Jums sazināties atkārtoti un piešķirt bonusu.”

Tā kā nevienu no šiem punktiem nebiju pārkāpis, uzreiz rakstīju viņiem sūdzības vēstuli, ka viņu – Betsafe riska departamenta viedoklis ir pilnīgi nepamatots un tas nenorāda uz to, ka es kaut ko būtu pārkāpis, bet uz to, ka man nepieciešama ilgāka likmju vēsture, par ko bonusa noteikumos vispār nekas nav minēts. Ar lūgumu pārskatīt manu bonusa pieprasījumu, saņēmu vēstuli, ka atbildīgā persona izskatīs manu sūdzību..
Nākamajā dienā saņēmu šo saucamo atbildes vēstuli, kurā netika pamatots neviens mans pārkāpums, bet norādīts uz it kā manis pārkāptiem punktiem (tiem pašiem, kas pirmajā vēstulē) un ka sīkākus komentārus viņi šajā jautājumā man neizsniegšot.

Tātad var secināt, ka viņu sauktais 50 Ls jauno klientu bonuss ir maldīgs un bonusa noteikumos nekas nav minēts par ilgāku likmju vēsturi, bet tieši pretēji – ka bonusu viņi piešķir ātri un bez jebkādiem ierobežojumiem ar likmju vēsturi, tāpēc es no savas puses iesaku Jums uzmanīties no šī maldīgā piedāvājuma.
Pameklējot internetā sapratu, ka es nēsmu vienīgais šī kantora piekrāptais saistībā ar bonusu un ka Betsafe šādi jau izdarās vairākus mēnešus ar jaunajiem klientiem...

Tāpēc esiet uzmanīgi un mācieties no citu kļūdām vai šajā gadījumā - neveiksmēm..

K Kaulainā 17.04.2011

Muļķu zeme-brīnumzeme!Veselus 20 gdus jūs muļķus ir čakarējuši ar visiem iespējamajiem lohotroniem, bet vēl ticat brīnumiem.

W www.sabojaauto.lv 17.04.2011

tāds jau ir tas bezmaksas siers

P papa 06.05.2011

betsafe ir tiesam slikts kantoris, limiti un ari tas kad vini cakare! speleju toto jau ilgus gadus un neiesaku nevienu totolizatoru kas ir saistits ar LV pat tos kuriem ir latviesu valoda! ar viniem vnm ir problemas! Bet ja intrese bonusins, tad iesaku bet365 vare bez problemas sanemt bonusu un vinu pieskir automatiski, jo vieniem nav ideju cakaret tautu!