Betsafe - Laimesti.

Manuprāt, Betsafe savā mājaslapā norāda neeksistējošus laimestus, piemēram 60000 tūkstoši, 10000, 12000 utt.
Pie tam uzrāda vakardienas laimestus šodien ar tekstu - "Spēlētājs tiko laimēja", bet tas nav tiko, un tas maldina pārējos spēlētājus.
Spēlēju šajā kazino pietiekamu laiku, lai saprastu, ka šeit nevar būt tādi laimesti.
Vai kāds var atsaukties uz šā kantora lieliem laimestiem?

10.02.2023

S Spotylv 11.02.2023

Betsafe ir naudas pumpis, bez nekādas atdeves. No divdesmit depozītiem lielākais laimests ir bijis desmit euro. Kad viņiem uzrakstīju, kā tās ir iespējams, ka nevienā sesijā nav nekāds laimests, tad viņi atbildēja, ka šoreiz nepaveicās. Tātad pie viņiem, ja divdesmit reizes nepaveicas, tad tas viņiem ir normāli. Atdeves procentam online kazino ir jābūt 95%, bet protams, ka uz viņiem tas neattiecas. + Pazīstu vairākus, kas ir spēlējuši betsafe un neviens nav neko vinnējis. Raksta, ka viņiem ir liekais rtp procents spēlēm, bet realitātē ir vismazākais. Viss, kas jāzina par šo naudas pumpi. Grūti viņu nosaukt par kazino. Nav to cienīgs.

A Akdvs 11.02.2023

20 depozīti? Tas vēl maz.
Es tev pateikšu, kas man notiek. Veselas 4 nedēļas spēlēju un nav nevienas izmaksas 😀 a laimesti tūkstošos domāju, ka uzradās neeksistējoši. Vajadzēt pārbaudīt inspekcijā, vai tādi laimesti eksistē!

Saka, ka var būt neveiksmīgas sesijas ilgstoši. Uz jautājumu kā var būt mēnesi neveiksmīgas sesijas, neatbild.
Un brīvspēles no šī mēneša, nebija pat veselu nedēļu, tas nav normāli.
Bet sliktāka pieredze man ir ar visiem optibet kantoriem, laimz, Klondaika, optibet tur vēl trakāk.

A Akdvs 11.02.2023

Es vienkārši zinu, ka nevar būt ka mēnesi spēlējot aktīvi pilnīgi neko nelaimē.

Un visu laiku maina spēles kombinācijas, bet noliedz to. Zūd simboli utt. Žēl, ka mūsu valstī stingrāk viņus neņem pie rokas.

T taisnibascinitajs3 13.02.2023

Smieklīgi kā cilvēki, kas griež pa 10 centi griezienā sūdzās, ka nelaimē 60 tūkstošus.

A Akdvs 13.02.2023

Ja nezini, nerunā. Neiešu rādīt savu apgrozījuma vēsturi šeit.

Ja ieliktu savu apgrozījumu mēneša, un mazās izmaksas, tad te visi saprastu, ka betsafe zog naudu

T taisnibascinitajs3 13.02.2023

Visi saprastu tikai to, ka nerubī apstāties, kad esi laimējis un turpini griezt, cerot uz 60 tūkstošiem, kurus nekad ar saviem 10 centi griezienā nesasniegsi 😀

A Akdvs 16.02.2023

Tā kā nav iespējams pa 16 dienām iegūt 12 tk likmi, spēlējot uz 0.10 centiem.

Es neceru uz 60 tk bet te pat 100 eur vinnēt ir grūti.

Un tēma gāja par laimestiem, kādi neeksistē ko betsafe norāda ar tekstu spēlētājs tiko vinnēja un tas tiko ir dažreiz no iepriekšējās dienas ko pievieno šajā dienā, jo citu nav ko rādīt.

A Akdvs 16.02.2023

Vai uz 0.10 centiem, par nepilnu mēnesi būtu sasniegusi šādu apgrozījumu? Pirms runā un nezini, domā!

S Skeptiķis24 07.01.2024

Nu es nevaru sūdzēties ilgi jau tur esmu..un spēlējot pa prātīgu likmi esmu arī vinnējis ..Vakar pat..Likme 1€ izcīniju dažādās spēlēs 1.500€