www.sudzibas.lv BEST LĪZINGS mistiskas summas

BEST LĪZINGS - mistiskas summas

Best Līzingā paņēmu preci, viss bija labi kad pazaudēju darbu un nevarēju samaksāt ikmēneša maksājumu. Tagad viņi manu lietu ir nodevuši Paus Konsults un pieprasījuši mistisku summu. Sazvanijos, pateica ka pamatsumma sastāda 238 Ls, bet pēc maniem aprēķiniem tikai 128 Ls. Nezinu no kurienes viņi tādu summu izrakuši, sazinājos ar Best Līzings, arī tie teica, ka tāda summa sanāk, ka paši nerēķina to dara programma. Varbūt jānomaina programma, vai arī darbinieki, kas pratīs ievadīt pareizās summas.

D

O onlinekreditlv 19.09.2012

pamēģīniet www.onlinekredit.lv lojāla attieksme pret jebkuru klientu, laba klientu apkalpošana, visu noformēt var pa e-pastu un pastu nav nekur jābrauc.

B Boss123 23.04.2013

Līdz zaudēji darbu, vai sazinājies un brīdināji par darba grūtībām - NĒ!!! Nu tad ko vēlies? Vajag maksāt un tad nebūs jāsaskarās ar Kredītreformas firmāma.

Z zinosha 17.11.2013

Neiesaku ņemt, piedzīs jebkuru santīmu

J ja? 17.11.2013

loģiski, ka piedzīs jebkuru santīmu, ja laikus nemaksā. Nav jau labdarības iestāde.

I Iiii 15.06.2018

lai uzzinatu atlikuso summu par kreditu jamaksaa 10 eur, ka nosuta sms 5 eur, vienkarsi kaut kas nelogisks, nekad vairs caur so iestadi neko nenemsu