BEsolutions - sūdzības

Firmas īpašnieks ir nozadzis vairākas idejas dažādiem projektiem+ īsti nemāk noformulēt savas lapas dizainas galveno jēgu un tās domu priekš klientiem, tikai randomā kaut ko "met iekšā"
Ar viņu nav ieteicams strādāt kopā, to ir atzinuši vairāki uzņēmēji un viņš cenšās par katru cenu izdarīt tikai sev pa labam aizmuguriski! Kad "jabīda" lietas tad viss skaidrs, bet, jo labāka izdevība kaut ko ne tā pagriezt un noklusēt- viņš izmantos to savā labā, jūsu uztcību un jūsu firmas un pārejo cilvēku reputācijai.
Kā arī viņš ir parādā vairākiem uzņēmējiem un projekta partneriem, bet tajā pašā laikā vainu uzveļ uz citiem cilvēkiem, caur kuriem visas šīs krāpšanas ir risinājis cauri.

Nav tas labākais variants, tikai kārtējais, jaunais mutes plātītājs :)
pat savās privātās dzīves lietās risina citu uzņēmēju, kompāniju "vājās" vietas, kur censties kaut ko ne pa ķeksi izdarīt, bet savā labā.. :)

Tas tā, lai citi, kuri ir gatavi sadarboties ar šo personu- pirms varbūt tiešām savā labā izlasītu šo informāciju, ja vien kādreiz uzdursieties viņai, jo velti tiešām nenodarbojos ar šādu lietu- citu uzņēmēju kritizēšanu un viņu darbības un viņa "cēlo" mērķu īstenošanai!

E err404 22.04.2014

Taisa mājas lapas, bet paši nopirkuši tamplate?

Tad vērts padomāt vai šī kompānija programmē vai tikai izmanto tamplate?