www.sudzibas.lv Bērzpils -vidusskola-krāpnieki Bērzpils Skolas vadība-krāpnieki

Bērzpils -vidusskola-krāpnieki - Bērzpils Skolas vadība-krāpnieki

Bērzpils vidusskolas direktore-krāpniece!
Kā jau katru gadu pamatskolas skolēniem par pašvaldības piešķirtajiem līdzekļiem skolēniem uz ziemassvētkiem tiek iepirktas konfektes. Tikai šogad bij kāds pārsteigums, konfekšu saturs pavisam atšķīrās no citām skolām un citiem gadiem. Konfektes kas tika izssniegtas skolēniem bij iegādātas Krievijā, visas konfektes bij ar Krievijas uzrakstiem. Acīm redzot skolas vadība par saņemtajiem līdzekļiem iepirkā lētās Krievijas konfektes, bet atlikušo naudu iebāza sev kabatā! Nožēlojami, cik gan tālu var iet...

A andrejs 30.12.2010

nu a kur tev problēma??? sikais bez končām palika? nē! tad kas tev dirsu plēš?...tas ka no krievijas končas? ta nu bēda. un kā tu mauka vari zināt ka kāds nauda kabatā iestūma? varbūt ietaupīja jauniem soliem, remontam, pisuāram kur tavam sīcim mīzt?! pirms apvaino, noskaidro apstākļus. Tādas kuces kā tu, kuras nepamatoti sūdzas te ir ka biezs.

I ince 30.12.2010

nespriedīšu par skolas vadības ētisko vai neētisko rīcību, bet tas, ka Krievijas pārtika ir veselīgāka- absolūtas muļķības, tur naudas dēļ cilvēkiem tirgo indes un mēslus - neko nekad nepirktu no šīs valsts ražojumiem...

A andrejs 30.12.2010

Nu ko tu Ince te lej??? Tu to saki tikai tapēc, ka esi viena no tām debīlajām kuņām, kura arī bezsakarā vaino krievus pie mūsu valsts ekonomiskās situācijas?! Krievijā viss ir veselīgāks, krietni veselīgāks, tur pat šņabis ir krietni vien labāks, nekā Latvijas krutka. Taču latvijas tārpainos laimas sūdus nu gan nav labi ēst.

S Suns 30.12.2010

Ince! Tev ir kaut kas pret Krieviju? Varbūt esi naciste? Nodedzināt tevi par maz...

D Dīdī 31.12.2010

Kā tad paliek tas gadījums kad kaimiņu tante Krievijā veikalā nopirka konfektes uzcienāja bērnus pagalmā un viens no viņiem mira.
Pataloganatoms konstatēja ka konfektes sastāvā ir bijis dzīvsudrabs.
Tad vēl tas pats bija ar jogurtu. Krievijā ir ļoti daudz nelegālo ražotņu, kuru dēļ mirst nevainīgi cilvēki.
Es neapgalvoju ka tās ir tās konfektes, bet gan norādu uz to ka nav viņiem citēju (Krievijā pārtika ir samērā ekoloģiski tīra)
Varbūt tas kaut kur Rubļofkā tā arī ir bet nejau visā Krievijā.
Laikam tiem kas to apgalvo ir maza nojauta par šo valsti.

D Dīdī 31.12.2010

Ja tu bomzīt būtu mācējis saprast izlasīto tad noteikti pamanītu (veikalā nopirka konfektes )
Un nesalīdzini točkas ar veikaliem. Tik tiešām var redzēt ka no tāliem austrumiem:D Stūlbs tu esi bezgala. Ja vien kādreiz būtu izvilcis savu galvu no pakaļas tad arī saprastu kas pasaulē notiek.Un nespried kādas man iekšas jo tu nezini ko es lietoju uzturā.

N noreply 31.12.2010

Dīdī tev dzīvsudrabs ir galvā sakrājies, ja visādām pasakām un provokācijām tici... Jau sen atklāts, ka tā nebija ražotnes vaina, bet gan no ārējās iejaukšanās...bet tumsonītei - latvietei uz citu prāta nepietiek...

D Dīdī 31.12.2010

Kur tu rāvi ka es tur dzīvoju???? Varbūt esi iedomājies ka vissu zini:D
Bet tas ka tevi ņem priekšā vissi kam nav slinkums vēl nenozīmē ka tas sagaida pārējos.
Priecīgus svētkus GUMIJAS PUISĒN:D

V valdis 31.12.2010

Bomzim gan laikam smadzenes pārsaldētas. Sevišķi smējos par tām filmām. Nu bet katram jau sava gaume. ja par kolosālu filmu uzskata to, cik desmiti cilvēku tiek nogalināts, ja interesē tikai vardarbība, tad gan Ok . Nosauc kaut vienu krievijas filmu, kur nevienu nepiekauj, nenogalina un neizvaro, un kur abūtu saņēmusi Kannu festivāla balvu.

A andrejs 31.12.2010

Valdi, protams tev jau patīk amīšu izvirtības, kur visi nevienu nešķirojot pisās viens ar otru!!! Piedod bet tu esi slims. Krieviem ir labas komēdijas, labas filmas par afganistānu...reālas un patiesas. Kautvai tā paša Bodrova filma "Brālis". Bet tev jau slimam to nesaprast.

K kristaps 31.12.2010

Man pašam ir tikai 23 gadi, taču sajēga man ir krietni vien lielāka kā dažam labam šeit! Pilnīgi piekrītu Bomzim un Andrejam, jo pats skatos krievu filmas, jo vismaz tajās ir krietni vairāk patiesuma nekā tajās blefos no amerikāņiem. Kauns ka mūsu valsti arvien vairāk papildina šādi aprobežoti muļķi:(

G gerai 31.12.2010

palasot tadu intelbenkju murgojumus, kuri te spriezh par krievu un amerikanju filmam atliek vien novaideties un vaicat: jus, amplji, tikai krievu un anglju valodu protat, ka tikai sho valstu produkciju skatieties? nemaz neesiet pamanijushi, ka pasaulee ir ari citas valstis, kuras kultura ir daudz attistitaka par kkadam murgainam urogjinam un pasaules policistiem?
par to Bralis vispar reka- Bodrovs limeni, bet nu pielidzinat filmu kulturas mantojumam kka daikts neceljas.

P.s. Bomzim novelu nakamaja gada iznemt to gumijas bumbu no mutes un to puljkji no pakaljas. Laikam jau musu senchi par velti kara krita- bomzim patik, ka krievs vinju dibena njem.

A andrejs 31.12.2010

Gerai, tu esi kroplis!!! Tu maz kādu krievu filmu esi redzējis? Ko man skatīties, indiešu seriālus? Ja patīk, tad skaties. Jā, par velti mūsu senči karā krita, jo tādi kropļi kā tu, neattaisno viņu uzticību.

L L 03.01.2011

Par iepriekšējiem komentāriem, nav ko teikt...

Bet, aplūkosim situāciju ar vēsu prātu. Ir vairāki gadījumi
a) citas konfektes tika iegādātas bez slēptiem nodomiem(izmaiņu cēloņi- konfektes tika iegādātas pēdējā mirklī, konfektes tika iegādātas nepievēršos īpašu uzmanību, ...);
b)citas konfektes tika iegādātas ar nolūku ietaupīt.
Šajā gadījumā, ja skola centās ietaupīt, piemēram, jaunu solu iegādei, par šo jautājumu sākotnēji jākontaktējas ar vecākiem(precīzāk, jāliek skolotājus informēt vecākus un noskaidrot viņu viedokli, pažot visus apstākļus un mērķus). Arī gadījumā, ja konfektēm plānotie līdzekļi jau tika aizskarti, un tāpēc nācās izvēlēties citas konfektes, vecāki ir jāinformē.

Gadījumā A, ja arī tika ietaupīti līdzekļi bez ierpiekšēja nodoma, par to izlietojumu ir jāinformē vecāki.

Pašvaldības piešķirtie līdzekļi ir tie paši, ko vecāki ir atdevuši no savām algām valstij, lai nodrošināt, piemēram, šo prieku skolu audzēķiem. Viņiem ir tiesības zināt, kas notiek ar līdzekļiem, kas domāti viņu bērnu labklājībai.

Autora uztraukums, lai gan svešam var šķist muļķīgs, ir pamatots. Ja rodas aizdomas par līdzekļu izšķērdēšanu, Jums ir tiesības pieprasīt informāciju par tēriņiem.

Nākotnē, es lūgšu, tomēr uztversim lietas ar vēsāku prātu un nediskutēsim ārpus tēmas robežām.

J JURISTS 04.01.2011

Izglītotais sūdzības ievietotāj, Jūsu zināšanai- mūsu valstī neko valsts un pašvaldības iestādes skaidrā naudā sen nepērk, viss notiek ar pārskaitījumu un firmām, kuras uzvarējušas konkursā, droši vien arī šeit notika tāpat. Jo, cik zinu, tad konfektes bērniem pērk pašvaldības, nevis skolas . Izskatās, ka rakstītājam nav pilnīgi nekādas saprašanas ne par iepirkumu norisi, ne par latviešu valodas pareizrakstību. Varbūt te kāds no piektās klases savu viedokli izteicis? Tā izskatās!
Uzsvēršu, ka Jums nav pilnīgi nekādu tiesību šeit nomelnot kādu cilvēku, iestādi, ja neesat par saviem vārdiem drošs un nevarat par saviem vārdiem atbildēt precīzi, nevis ar kaut kādiem- ''acīmredzot'' ! Tas ir jūsu subjektīvais, turklāt tiešām nepareizais viedoklis, pieņēmums, kurš, ļoti iespējams, Jums var beigties ar tiesu darbiem, ja šo sūdzību pamanīs kāda no nepatiesi aizskartajām personām. Atklāt Jūs mūsdienās vairs nesagādās pilnīgi nekādas problēmas. Skatieties, ka kādā jaukā vakarā nesaņemat ielūgumu uz tiesu! Judikatūrā ir pilnīgi reāli gadījumi, kad šādus kā Jūs sauc pie atbildības. Varbūt no sākuma vajadzētu noskaidrot, kā un kas ir, pirms apmelot kādu, jo, lasot šo sūdzību, var tiešām konstatēt, ka Jūs pat neesat pārliecināts, vai tas, ko uzskatāt par notikušu, ir noticis. Jūs spētu pierādīt, ka šīs ziņas, ko sniedzat, atbilst patiesībai?

Jūsu labsajūtai papētīsim Civillikuma 2352.1 pantu :

Katram ir tiesības prasīt tiesas ceļā atsaukt ziņas, kas aizskar viņa godu un cieņu, ja šādu ziņu izplatītājs nepierāda, ka tās atbilst patiesībai.

Ja kāds prettiesiski aizskar personas godu un cieņu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbiem, tad viņam jādod atlīdzība (mantiska kompensācija). Atlīdzības apmēru nosaka tiesa.
(22.12.1992. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 26.01.2006. likumu, kas stājas spēkā 01.03.2006.)

Un krimināllikuma 157. pantu:
157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), —

soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī —

soda ar arestu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz astoņdesmit minimālajām mēnešalgām.
(12.06.2003. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.02.2004. un 19.11.2009. likumu, kas stājas spēkā 23.12.2009.)

Nākamreiz pareizi noskaidrojiet situāciju, jo atbildēt par saviem vārdiem var nākties, kā zināms! Lai jau Jums turpmāk veicas!

Z Zz 06.01.2011

Pitiek te ar savu gudribu, krievijas konfetes nav garshigi un tik tiesham letak .

L ll22 06.01.2011

Nu bet Krievijas konfektes tak tirgo arī mūsu veikalos:)))))Droši vien ka oficiāli, jo nav zem letes.