www.sudzibas.lv BernuVeikals.lv Slikts serviss, cilvēku maldināšana,krāpšana

BernuVeikals.lv - Slikts serviss, cilvēku maldināšana,krāpšana

21.07.2023 ar sievu interneta veikalā www.BernuVeikals.lv iegādājāmies jaunu Kinderkraft Lunky gultu mūsu dēlam. Interneta veikalā tika minēts,ka šīs gultas izmērs ir 120x60,jo mūsu divistabu dzīvoklī vietas ir tik cik ir.
Kamēr gaidījām kad gulta tiks piegādāta iegādājāmies arī pārējās nepieciešamās lietas(Matracis 120x60,mitruma necaurlaidīgi palagi ar gumiju,drošā bērnu apmale gultai uz 120x60),lai dēls varētu mierīgi un droši gulēt savā jaunajā gultā.
Kad gulta tika piegādāta, tās salikšanas brīdī konstatējām,ka gultas izmērs ir 170x40,nevis 120x60.
Kad pakojām un montējām gultu kopā diemžēl iepakojums tika izmests laukā. Sieva rakstīja e-pastus šim interneta veikalam,gan pats runāju ar viņiem pa telefonu un skaidroju,kas par situāciju ir notikusi.
Izrādās, kā ražotājs vai nemaz neražo šīs gultas izmērā 120x60,lai gultas izvēles brīdī aprakstā nekas netika minēts,ka gulta ir pa visam citi izmēri.
Tā kā nav vairs oriģinālā iepakojuma,šis veikals atteicās ņemt atpakaļ šo gultiņu.
Tātad rodas jautājums Jums BernuVeikals.lv
Kāpēc Jūsu mājā netika izlabota informācija,ka gultas izmērs nav 120x60,bet ir 140x70.
Parasti XL izmēra gultas arī ir krietni lētākas nekā "standarta" izmēra. Salīdzinot citus veikalus šī pati XL gulta izmaksā vidēji līdz 150 EUR. Mums šī gulta tika pārdota kā STANDARTA IZMĒRA 120X60 gulta,kur pati gulta izmaksāja 200 EUR un + vēl piegāde 11.99Eur.
Vairākas reizes zvanīju šim veikalam un runāju ar viņiem par to kā risināsim šo situāciju,jo jūtamies apzagti.
Piedāvāja mums 20 EUR kuponu atlaidei matrača un gultas veļas komplektu iegādei uz ko sākumā nepiekritām,jo kāpēc mums tagad būtu vēl papildus jātērē klāt savi līdzekļi,ja viss nepieciešamais jau gultai bija sapirkts,kas arī izmaksā lielu naudu un veikala vainas pēc neder nedz matracis, nedz pārējās piepirktās lietas gultai.
Pēc tam gribēja mums iedot 30 EUR atlaidi,kurai arī nepiekritām,jo neuzskatu,ka būtu ētiski tas,ka viņi savas kļūdas pēc vēl nopelnīs krietni vairāk naudas.
Jo kopsummā tie izdevumi ir krietni lielāki, dēļ viņu neuzmanības mums bija jāiztērē vēl vairāk naudas nekā bijām plānojuši.
212 EUR + 130 EUR par matraci un gultas veļas papildus lietām un tagad vēl ekstra jātērē par jaunu XL izmēra matraci un palagiem.
Zvanīju veikalam un jautāju vai ir iespējams, tā,ka dodat šo 30 vai 20 EUR atlaidi tikai matracim un pārējās lietas mēs atrodam citur,ne tā nevarot,tad atlaide nepienākoties.
Bijām interesējušies arī par vēl citām precēm viņu interneta veikalā.Nemaz daudz,kas vairs nav pieejams iegādei,bet interneta veikalā visu uzrāda it kā, iespējams, iegādāties bez problēmām.

Kopsummā ar šo visu gribēju pateikt,ka šis interneta veikals "izmāna" naudu no mazuļu vecākiem,it kā atzīst savu kļūdu,bet neko lietas labā negrib darīt un kompensēt savas kļūdas.
Cilvēki esiet uzmanīgi pirms veiciet pasūtījumus saviem bērniem no šī interneta veikala.
Katrā ziņā tik vienkārši šī situācija netiks atstāta. Tiks nodota informācija PTAC un vēl visām nepiecešamajām attiecīgajām iestādēm.

Papildināts Tomsss 12.08.2023

Piepildīšu,ka matracis un pārējās gultas lietas tika iegādātas citur,ne caur BernuVeikals.lv

T

T tainsīgatiesa 13.08.2023

tūlīt pieskries lūzer-impotents kastrēts-transgenders bez-vārds ar savu šizoīdo-naidu pret bērniem un vecākiem.

T Tomsss 13.08.2023

Neiet runa par tādām lietām,iet runa,ka nav smuki šādā veidā biznesu taisīt.