www.sudzibas.lv Bērnudārzs zīļuks Jelgavā Slikta bērna pieskatīšana

Bērnudārzs zīļuks Jelgavā - Slikta bērna pieskatīšana

Labdien!Vēlos kā mamma padalities par bērnudārzu Jelgavā Zīļuks Skautu ielā 1 par grupiņu VIOLETIE!nezinu kā ir citās grupiņās!Esmu saskārusies ar tik nepatīkamām lietām šai dārziņā,pirmkārt netiek ievērota higiēna,netiek mazgāti bērnu podiņi, pilni, un kur lai bērns izkārtojas, dod aukstu pienu, zinu jo man vienreiz gadījās pabūt ar meitiņu kopā launagā un piens bija ledus auksts, arī ūdens, un kā lai bērni neslimo???plus vēl 18febr.bija liels vējš pēcpusdienā un audzinātāja tādā laikā izved laukā, mazajiem ķipariem mutes vaļā un visi saslimst,vai tas ir normāli?Cik reizes jau esmu gājusi pie vadītājas Ingas Donovas skaidroties, bet viņa tik pasmejās un saka kad būs labi, bet neko nesaka audzinātājām, man jau bērns bija smagi slims un atkal, bet tai vietā lai audzinātājas parūpētos par bērniem viņas tik atrunājas kad visi slimo, vēl jautājums vai kārtīgi bērnu saģērb, vai āra kombonzons kārtīgi līdz augšai ciet, dēļ viņiem jāmaina dārzinš būs, un vecāaki citi arī neko nesaka!!!!!vispār šausmas, vai tad izglītības pārvaldes vadītaja Sarmīte Joma nekontrolē kas tur notiek????

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 21.02.2016

Tā ka "Zīļuks" kas atrodas Skautu ielā 1a, Jelgava ir Pašvaldības pirmsskolai izglītības iestāde un pretenzijas netika ņemtas vēra un novērstas ar iestādes vadītājas Ingas Donovas palīdzību uzrakstiet iesniegumu vai sūdzību (tikai RAKSTVEIDA):
1) Jelgavas izglītības pārvalde - Vadītāja Gunta Auza (Varat arī WORDa uzrakstīt un nosūtiet uz e-pastu) [slēpt]@izglitiba.jelgava.lv; tālrunis: 63012461
2) Kopiju sūdzības nosūtiet Jelgavas domei
Andris Rāviņš - [slēpt]@dome.jelgava.lv
un/vai
Rita Vectirāne - [slēpt]@dome.jelgava.lv

neatstājiet novēroto bez uzmanības un rakstiet! Tikai tā Jūs panāksiet labu attieksmi pret bērniem!!!

S Saule28 21.02.2016

PALDIES!!!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 21.02.2016

Būtu labi, ja rezultātu ari atrakstītu šeit - lai citi ka sastapās ar līdzīgo problēmu izlasot zinātu kā rīkoties un kur griezties!
Ja vajadzēs palīdzība varat rakstīt - [slēpt]@inbox.lv

U unalice 22.04.2016

Es pateikšu kā ir. Vadītāja Inga Donova liek iet ārā jebkuros laika apstākļos, nerēķinoties ne ar skolotājām, ne bērniem.

U unalice 24.04.2016

Es strādāju kā pirmsskolas skolotāja šeit, vasarā meklēšu citā dārziņā darbu. Tikai domāju, cik ilgi vēl izglītības pārvalde Ingu turēs darbā par vadītāju? Murgs.

S Samantina 16.11.2016

Kādas muļķības var būt sarakstītas?! Bērnus nelaiž ārā,kad ir tiešām neatbilstošs laiks. Lietus un vējš tāds,ka no kājām gāž. Ūdens nevar būt nemaz auksts, jo esmu pati lūgusi ūdens glāzi padzerties. Tas ir istabas temperatūrā. Un vadītāja ir ļoti feina un adekvāta... Vienmēr nāk pretīar visādiem risinājumiem un gatava izskatīt jebkuru problēmu,ja tāda radusies!!!! Tikai vajag runāt!!!!

4 4soul 20.12.2016

izklausās ka šis vecāks zīdaini laiž dārzinjā! Nav nepiemērots laiks ne lielam ne mazam ir tik nepiemērots apgerbs! Par podiniem un pienu- uz podinju ar gājāt un tas bija pilns? Par pienu nezinu, bet noteikti pajautāšu pagaršot! P.s. Vecāka ieteikums vecākam- Tev tiešām laiks ir ko velti te skribelēt? Nepatīk - ej citur!

L logiteck 22.02.2024

Noteikti esi pati vaditāja,vai no viņas personu loka

L logiteck 22.02.2024

Taja dārziņā nav nekādas kompetences pret berniem un pret auklitem un skolotajiem,skolotaji un auklites tiek izēstas no darba uz pazīšanās pamata,ja kadam vecākam rodās personiska atieksme pret konkretu skolotaju vai auklīti,automatiski tiks atlaista,pirmkart vecakiem pasiem bernam jaiemaca elementaras lietas,otrkārt vaditaja Inga Donova darba labratak patur un pieņem tieši tuvakos vai nu draugus vai radus,cik tur par visu laiku nomainijusies darbinieki?

Jāsūta BEZ TABU izlūkos
Ja paraktos dziļāk tad noteikti par Vadītaju atrastu pietiemus iemeslus,lai viņu no darba atlaistu par izdaribam,kas nav savienojamas ar darbu ka tādu