www.sudzibas.lv Bērnudārzs Karlsons Slikta attieksme pret bērniem, darbiniekiem

Bērnudārzs Karlsons - Slikta attieksme pret bērniem, darbiniekiem

Vissliktākais bērnudārzs kuru jebkad esmu redzējusi, jo bērnudārza vadītāja Svetlana, kura ekonomē naudu uz visā, lai vairāk nolikt sev kabatā. Bērnudārza teikas filiāle strādā pavāri (parasti studenti, kuri visu laiku mainās) , ēdienu bērniem gatavo tādu, kā pat cūkas neēstu un ved uz citiem filiālēm ar mašīnu. No vecākiem ņem papildus naudu par visu, pat par latviešu un angļu valodas nodarbībām, kurus vada parastās aukles. Ņem naudu par kancelejas precēm, kurus pat neieperk un naudu par ziemassvētku saldo dāvanu bērniem, trīs reizes dārgāk, nekā šī konfekšu dāvana maksā pat veikalā. Slikta attieksme arī pret darbiniekiem, maksā minimālo algu, atzīme 8 stundas, bet īstenībā darbinieki strādā 10 stundas dienā. Kad darbinieks iet prom no darba neizmaksā algu pilna apjoma par pēdējo mēnesī. Darbinieki visu laiku mainās, jo slikta attieksme gan pret bērniem, gan darbiniekiem. Neiesaku.

O

Labdien. Ļoti interesanta atsauksme par mūsu bērnudārzu un mēs pat nojaušam, kas to ir atstājis! Nepārdzīvojiet, ka Jūs neizturējāt pārbaudes laiku, un mums nācās beigt darba attiecības. Lai citiem cilvēkiem nerastos maldīgs priekšstats par mums, un par to, ka tas varētu atbilst patiesībai, mēs sniegsim savu atbildi.
1. Mūsu LIELAJĀ kolektīvā ir trīs Svetlanas, un neviena no viņām neieņem vadītājas amatu. Tā ir publiski pieejama informācija, iekļaujot vadītājas un visas administrācijas kontaktus.
2. Jūsu zināšanai, mūsu iestāde pastāvīgi iegulda visus savus līdzekļus bērnudārza labiekārtošanai. Nekādi naudas līdzekļi netiek izņemti no firmas apgrozības jau vairāk kā septiņus gadus (tā arī ir publiski pieejama informācija).
3. ⁠Mūsu pavāru sauc Kristīna, kura nemainīgi strādā ar mums jau piecus gadus. Informāciju par viņu var atrast mūsu facebook lapā. Tāpat, pavāra palīgs pie mums strādā pastāvīgi, un NAV studente!
4. ⁠Ēdiens tiek piegādāts uz citām filiālēm speciālajos termosos ( pie atbilstošas temperatūras).
5. ⁠Tāpat regulāri mūs apciemo Pārtikas un veterinārais dienests, kuru pārbaudes vienmēr tiek izietas.
6. ⁠Mūsu iestādē visas nodarbības notiek atbilstoši pirmsskolas izglītības programmai - skola 2030, ko īsteno mūsu izglītības iestādes pedagogi, sadarbībā ar pedagoga palīgiem. Ļoti lepojamies, ka varam piedāvāt plašu, papildu nodarbību klāstu, kā piemēram - angļu valoda, dejas, wushu, balets, u.c., ko vada un īsteno tikai kvalificēti pedagogi ar atbilstošu izglītību. Protams, tie ir papildus izdevumi mūsu klientiem, jo tās neietilpst izglītības programmā.
7. ⁠Neviens no mūsu darbiniekiem nesaņem valstī noteikto minimālo algu. Tie ir meli! Mēs esam godprātīgi nodokļu maksātāji, ko apliecina VID (publiski pieejama! ) informācija.
8. ⁠Bērnudārzs “Karlsons” 2023. gadā saņēma A klases reitingu ( kur tiek izvērtēta vidējā darba alga).
9. ⁠Ļoti žēl, ka dotā persona neatbilda mūsu augstajām prasībām un mums nācās atvadīties. Smieklus rada tas, ka jums viss patika mūsu darbā, līdz brīdim, kad nācās beigt darba attiecības (izvērtējot jūsu zināšanas, prasmes, atbildības sajūtu un darba pieredzi).
Ar cieņu, Karlsona administrācija!