Bērnu zobārstniecības klīnika - zobu labošana

Nekādā gadījumā neejiet labot zobus pie dakteres Stankes! Pēc viņas zobu labošanas man nepilna gada laikā izkrita divas plombes, bet citi salabotie zobi turpināja bojāties zem plombēm! Trakākais, ka es par to visu naudu samaksāju... Gāju uz to pašu klīniku tikai pie citas arstes, lai pārtaisa un tagad jau dabonu maksāt vēl dargāk- kā jau latvijā!
Šī cita ārste par Stankes paveikto darbu šausminājās un teica ka tas neesot normaali, turklāt es tāda ar sačakarētiem zobiem no Stankes nenākot pirmā... tā nu dakterīte pasauca nodaļas vecāko, teica lai apskatās, vecākā apskatījās un teica ka jāejot zobārstniecības vadītājai parādīt- jau daudz dzirdētajai dr.Vanagai! Aizgāju pie Vanagas... rezultātā tā vecā dura man pateica tā ka pati es pie visa esot vainīga, ka plombes man krī ārā un salabotie zobi turpina bojāties tāpēc, ka es neēdu flora tabletes! es viņai jautāju, kāpēc tad arī manam draugam kurš aizgaaja salabot savu vienīgo cauro zobu pie Stankes, arī izkrita plombe pāris mēnešu laikā? -Vanaga teica ka arī viņš ir pats vainīgs, jo noteikti arī nedzerot flora tabletes... uz to brīdi man jau gribējās ņemt ko smagu un mest viņai, bet es saņēmos un pateicu viņai- labi man neko no jums nevajag, bet savai dakterei Stankei pasakiet vismaz lai viņa nedaudz rūpīgāk dara savu darbu, jo tās tomēr ir cilvēku mutes un tie cilvēki ne jau par zobu sačakarēšanu naudu maksā! tad Vanaga sabozās un dusmīgi man atcirta, ka viņa esot klīnikas vadītāja jau no padomju laikiem un viņa jau nu zināšot ko teik un ko neteikt saviem dakteriem!
Skumjš un komisks ir mans stāsts par dr. Stanki mutes izčakarētāju un klīnikas vadītāju jau no padomju laikiem (ko starpcitu var ļoti manī pēc viņas darba un attieksmes) dr. Vanagu

no sirds iesaku nezinātājiem uz viņam netīšām neuzrauties, bet viņam novēlu -doties beidzot pensijā un vieglas smiltis!!!

R

R rasa 26.05.2009

tā ir tā zobārstniecība Stabu ielā... leģendārā!

N nu bet... 26.05.2009

Jāiet uz patērētāju tiesību aizsardzības biroju - varbūt kaut ko var dabūt gatavu un naudu atgūt. Savādāk mūsdienš nekas nenotiek- tie, kas skaļi nebrēc, tie neko arī nedabūs :/

M maris 26.05.2009

Veselības inspekcija un LĀB Ētikas komisija Skolas 4.

E Endija 26.05.2009

Interesanti kā uz nekoptām mutēm un aplikuma plombes vispār var turēties?
Pacientiem pašiem pilsdrupas mutē, bet vēlas holivudas smaidu, un ja nedod Dievs kautkas notiek, kurš vainīgs, nu zobārsts protams!
Idiotu bars!!!

R rasa 04.06.2009

nu nestea.. ja jums ir pilsdrupas mutee, tas veel nenoziimee ka arii citiem taa ir! naakoshreiz izlasi kaartiigi kas ir rakstiits un ja neko pa teemu iekomenteet nevari, nekomentee vispaar... zhulti var izgaast citur turklaat nedemonstreejot savus kompleksus un stulbumu :)
savas pilsdrupas droshi vari soljot atjaunot pie dakteres stankes...

paareejiem paldies par padomiem!

N NOSTĀRSTUS 03.09.2009

Vajag kaut pabadoties, bet iekrāt naudu un ja nevar, aizņemties.
Jāmeklē juristi, lai formē uz MADEKKI un civilprasību tiesā.
Sasodītie nolādētie ārsti Latvijā ir droši un var haltūrēt.
Tāpēc, ka nav te niknu un uzņēmīgu cilvēku, kas nežēlotu laiku tiesai!
Ja kāds būtu gatavs atdot daudz laika, spēku un naudas, būtu PIRMĀ ĀRSTU PRĀVA LATVIJĀ.
PIETIEK CIEST.BOMŽIEM PLOMBAS PAT STĀV DESMITI GADU.
PLOMBAS STĀV, JO APLIKUMI IR VIRS PLOMBĀM, NEVIS ZEM.
JA IEBLOMBĒ APLIKUMOS PLOMBI, TAD ĀRSTS NAV IZTĪRĪJIS ZOBU PIRMS BLOMBĒŠANAS!!!NAV PESPIEDIS BLOMBI KĀRTĪGI, NOSKOPOJIS MATERIĀLU, SAJAUCIS ZOBUS!!!
UZ TIESU!
JA JUMS NĀKAS PĒC ĀRSTĒŠANAS IZRAUT ZOBU, DARIET TO CITUR UN NOGĀDĀJIET UZ EKSPERTĪZI ZOBU AR SAKNI!
AMERIKĀ TĀ DARA UN ĀRSTI PAT SĒŽ CIETUMOS PAR SLIKTU DARBU!!!
NOST STULBUS ĀRSTUS!

JA JUMS LIEKAS, KA JEBKURŠ AŖSTS, KAUT GIMENES, SIRDS, KUŅĢA, ĀDAS, ZOBU, STRĀDĀ AR JUMS SLIKTI, ZIŅOJIET PRESEI, RAKSTIET PORTĀLOS, SŪDZĪBAS ADMINISTRĀCIJAI TAI IESTĀDĒ, MADEKKI, MEKLĒJIET JURISTUS.
NEĻAUSIM NEKĀDU AMATU ĀRSTIEM MŪS IZSŪKT NO NAUDAS UN HALTŪRĒT.
CITUR ĀRSTI CENŠAS, JO ZIN, JA SLIMNIEKS JUTĪSIES NELĀGI PĒC VIŅA, TAD BŪS TIESAS, EKSPERTĪZES, KOMISIJAS, PUBLICITĀTE, PAT CIETUMĀ ĀRZEMĒS LIEK BRĀĶDARUS ĀRSTUS!!!

R rekss 03.09.2009

Pēdējie komentāri pieder kvalificētam zobārstam?
Jebšu samoučkam, kurš tik vien jēdz, kā sūdzēties pa visiem pasaules kaktiem?
Madekki nav, tā vietā ir veselības inspekcija.
Stulbenis!

N nosthalturas 05.09.2009

Jā dakteraizstāvji meļi un izsūcēji.
Savus samoučku diršanu vari iebāzt sev zini kur.
Kur sūdzēties, pateiks jurists, ja gribēšu.
Pieleca.
Pietiek turēt muti par neaizkaramajiem pateicību kingiem halturistiem lohiem rupekliem pseidomedikiem.
Ak lai saņemtu servisu ir dauņu zemes iedzīvotājiem visas specialitātes jāapgūst, lai pakalpojumus iegūtu.
Muti ciet kverpli.
Pilna LV ar juristiem ir.Redzēs, ko dziedāsiet haltūristi, kad sāksies ārstu prāvas Latvijā.
Sen laiks, NECERIET KA MĒS TURAM MUTI PAR JELKĀDIEM HALTŪRĀRSTIEM, AR RUPEKLĪBU NEAIZBĀZT MUTI.
PATIESĪBU NENOSLĒPT.
VISPĀR, JA MAN IR JURISTI, TAD TIE REKSI AR VIŅIEM RUNĀS, NE AR MANI.
nEVIENS NESPĒS ŅIRGT UN HALTŪRĒT.

G guny 07.02.2010

cilvēki, no kurienes jums tāda sarunas kultūra, kāpēc viens otru apsaukājiet par stulbeņiem, samoučkām, kāpēc pamācat kā vajag un kā nevajag izgāst dusmas. kāpēc vienkārši katrs nevar izteikt savu viedokli, vai tiešām jūs jūtaties tik niecīgi savās acīs, ka obligāti ir jābrauc citiem virsū? lūgums visiem - komentējot netā tomēr cieniet sevi un citus!

A Agnese 07.02.2010

Veselibas inspekcija starp citu atrodas Klijanu 7!!

I Ilksiss 02.08.2010

Ar mūsdienu tehnoloģijām arī uz pilsdrupām mutē vai vispār bez tām var izveidot holivudas smaidu. Lieta tāda, ka šie ārsti neko jaunu nav sen redzējuši un viņu izglītība nav atjaunota un pilveidota, un loģiski, ka tad neko labu nevar gribēt. Ražo savus štancētos kroņus un saka, ka nekas labāks nepastāv. Biju kādreiz Stankes uzticamais klients, bet, kad atgadījās šis pats gadījums ar blombes izkrišanu, kā arī ar sataisīto zobu sāpēšanu, un beigu beigās parastas vizītes laikā kartiņā nenosauc acīmredzamas blombes, atmetu ar roku, ja jau nav kvalifikācijas tad nav. Neiešu kā teikt, ziedot savu zobu veselību. Un runāju kā zobu tehniķis, kas pārzin jaunās tehnoloģijas.