Bērnu zobārstniecība Dzirciema ielā - attieksmes jautājums

Mani nepatīkami pārsteidza zobārsta apmeklējums bērnu zobārstniecībā Dzirciema ielā. Ieejot kabinetā no dakteres bērns redzēja tikai acis, jo mute līdz acīm bija aizsegta ar mutes aizsargu, protams, mans divgadīgais bērs pārbijās un sāka raudāt. Daktere bērnam nepateica ne vienu vārdu, lai iepazītos, ieinteresētu vai nomierinātu. to vien pateica, ka zobos ir caurumi un vēl šo to par labošanas iespējām un tas maksāja 6,5Ls.

D Driver 02.07.2012

Jā, piekrītu, ka jums ir attieksmes problēmas.
Es pilnībā saprotu- aiziet uz vienu no labākajām zobārstniecības vietām šajā valstī, nesamaksāt sākot ar 25ls par zobu un tad vēl bērniņš pārbīstas, jo viņam tikai 2 gadi... Nudien, jums pie ārsta- ar steigu! Nākošā sūdzība būs par to, ka bērns pārbijās no tramvaja skaļā zvana, jo kāds cilvēks gāja par sliedēm, bet vadītājs nevienu nebrīdināja, neteica lai maziem bērniem aizklāj ausis u.t.t...

S sonate 02.07.2012

Ar ko tad būtu jāatšķīras bērnu zobārstnīcībai no pieaugušo, man šķiet ar atšķirīgu pieeju. Es šaubos, ka daktere būtu pateikusi manam bērnam sveiks mazais, kā tev iet, vai tu pucē zobiņus u.t.t. ja es būtu samaksājusi 25Ls. Kaut arī bērnam ir tikai divi gadi, viņa ļoti labi runā, ar viņu visu var sarunāt, arī to lai parāda zobiņus. Es gaidīju šādu attieksmi, bet nesagaidīju. Bet Driver komentārs man liekas vienkārši nesaprotams, vai tad Draiver negrib ienākot kabinetā, lai viņu laipni uzrunā, pasmaida, bēram arī vajag visu to pašu un vēl vairāk.

Z zajech 02.07.2012

Tur nekad nau bijusi normāla attieksme, un zobus arī tur labi nelabo.

D Driver 02.07.2012

Atšķirīga pieeja nevar būt, jo zobs ir zobs. Ja nerunājam par anotomiskām atšķirībām(piena pret īsto).
Mans komentārs ir vairāk domāts, kā izbrīns- Jums ir pretenzijas par to, ka kautkas nenotika tā, kā Jūs savā prātā bijāt iedomājusies! Pie ārsta arī ir jāiet, kā pie ārsta, nevis pie drauga. Es labāk aizeju pie nopietna ārsta 1x un tieku normāli izmeklēts un saārstēts, nevis pie draudzīgajiem runātājiem, kuriem tikai '' nu būs vēl pāris reizītes jāatnāk'' un katru reizi tik maksāt (varētu padomāt, ka man jāmaksā, lai viņš ar mani runātos, kā ar kaimiņu).

S sonate 03.07.2012

Es nepiekrītu Driver. Pieaugušajam varbūt arī nevajag to runāšanos, bet ar bērniem ir savādāk, pirmā iespaida radīšana par zobārstu ir svarīga un šajā situvācijā uķi piķi ir no svara.

; ;) ;) ;) 10.09.2012

patiesībā ir ļoti svarīgi, kā ārst izturas pret bērnu (aprunājas, vai vismaz noņem uz pirmo mirkli masku nost no sejas) . Es savu bērnu aizvedu Ventspilī pie zobārstes, viņai ir tikai 1.5 gadi, bet vispār neraudāja (vienmēr raud ieraugot dakteri) pateicoties superījajai ārstei !!! žēl, ka tik maziņiem labo tikai Dzirciemā...šodien mums vizīte, gan jau būs labi! galvenais aprunāties ar bērniņu, unj sagatavot tam visam, nevis ievest tik kabinetā !

Minesota 10.09.2012

Vai tad Stabu iela tik maziem nelabo????