www.sudzibas.lv Bērnu klubs Rēzeknē Briesmīga attieksme.

Bērnu klubs Rēzeknē - Briesmīga attieksme.

Šodien pirmo un pēdējo reizi ar savu 1,7 mēn. Veco bērnu apmeklēju bērnu atpūtas stūri “bārnu klubs”. Kur saskāros ar briesmīgu attieksmi pret citiem bērniem (pieejot klāt pie bērna ar plastmasas hokeja vai florbola nūju un uzbļaujot bērnam, ka nedrīlst lekt. Kaut nekur nekādas info par to nav) un pret mani. Uzbłāva man, ka es uzkāpu ar bērnu (kuram gads un 7 mēn.) augšā, lai viņu palaistu no kalniņa lejā. Atkal - nav nekādas info, ka nedrīkst tur kāpt pieaugušam. Man rupji pateica it kā es būtu īpašā mamma un it kā citas mammas arī gribētu tā darīt (pārējām mammām bērni bija daaaaudz lielāki un mammas dzera kafiju-atpūtās) . Es vińam pateicu, ka jums nav nekādas informācijas par to, ko nedrīkst šeit darīt. Uz ko saņēmu atbildi, ka vinam tad būs jāraksta vesels kvantums. Pat nav nekur uzrādīts cenrādis.
Dārgās mammas nekad nevediet savus bērnus uz “bārnu klubu”, savādāk bērns dabūs ar “hokeja” nūju un uz jums uzbłaus kā uz dzīvnieka (es pat tā ar savu suni nerunāju) .
Cienījamā “bārnu kluba” priekšniecība izstāstiet, lūdzu, saviem darbiniekiem elementārās uzvedības normas un runas mācību ar klientiem. Łoti žēl, ka vienā dienā jūs pazaudējāt trīs klientus un tas skaits augs...

Kolta 22.02.2019

Un kas būtu, ja slidkalnins, kurš ir paredzēts bērniem, saluztu jūsu svara dēļ? Tad, protams, vainīgas būtu darbinieces., kuras neievēro darba drošību.

L Ludmila Ljutik 22.02.2019

Visur ir atłaut būt vienam pieaugušam augšā. Tad,lūdzu, pildiet savus darba pienākumus un uzrakstie,ko nedríkst darīt,nevis błaut,ka tad vińam būs jāuzrakdta vesels kvantums ar zīmēm!Kaut citās bērnu istabińās ir viss skaidri un gaiši sarakstīts. Ja tas ir tiiiik spec-individuāls kalnińš,ka nedrīkst atrasties vienam pieaugušam.
Un jåzin kaut vai minimālas audzināšanas normas, ja tu strādā SIA uzńēmumā,un vispār ar cilvēkiem.

Pārdеvējs© 22.02.2019

Un kurš tad būs, kas noķers bērnu kalniņa lejā, lai nebūtu traumu?

L Ludmila Ljutik 22.02.2019

Ja Jūs kaut vienu reizi bijāt tādā istabińā,tad zinat,ka lejā ir speciālās bumbińas!Mūsu gadījumā, bērnu sagaidīja pieaugušais cilvēks!