www.sudzibas.lv Bērnu frizētava Luna Bērnam izcūkoja matus!

Bērnu frizētava Luna - Bērnam izcūkoja matus!

Sveiki! Ar dēliņš braucam matings apgriest. Palūdzu frizierītei apgriezt priekšu, un aplīdzināt aizmugurējos galiņus. Friziere teica, ja,ja, mammīt neizticēties. Man am bērnam nogrieza visus skaisti šis, Garos matus.
Viņu ieraugot vnk asaras nāca. Viņam izskatās, itka būtu Kāds bērns viņam ar šķērēm griezis. Sazinoties ar salonu, man īpašniece Natālija Lubova, saka saukāt par meli. Kura māte velētos bērnam tādas skaista lokas nogrieza?!Ne atvainojas, ne pie Kāda kompromisa velējas nonākt. Tikai apvainoja. Man pat netika čeks par pakalpojumu iedots. Loti nepatikama frizētava!

D

G Gulbenietis 06.10.2021

Ja tu raksti tāpat kā runā, tad labi, ka čalim vispār nav pliks pauris :D.

D Diana. V. 06.10.2021

Komente Natalija Lubova, Lunas ipasniece! Nu precizi ka no Gulbenes. Skataties ka pasai nav paliks pauris!

G Gulbenietis 06.10.2021

Jā, vēl es lateksa galus un vumenaizerus tirgoju :D. Es esmu aew fans :D.

S sise 06.10.2021

Drausmiga frizētava, arī manam dēlam nogrieza vienkārši drausmīgi!Nekad tur vairāk savu kāju nespersu!