LV RU
www.sudzibas.lv Bērnu dārzs Kliegšana uz bērnu

Bērnu dārzs - Kliegšana uz bērnu

Pastaigas laika audzinātāja kledz uz bērnu. Bērns raud un muk no viņas prom. Ja audzinātāja netiek gala ar grupu, kāpēc viņa ir viena. Parasti grupas priekša ir viens audzinātāja, aizmugure otrs. Parādiet kaut vienu audzinātāju apmācības materiālu, kur ir rakstīts, ka uz bērnu var tik mežonīgi kliegt un traumēt viņa psihiku.

R

Vairāk sūdzības par Bērnu dārzs

Komentāri (8)

D dace007 20.12.2016

Vajag bērnus audzināt tā, lai uz viņiem NAV jākliedz. Vairums mūsdienu pirmsskolas un sākumskolas bērnu ir totāli izlaisti. Un, sūdzibas autotam/autorei nebūtu par ļaunu atkārtot latviešu valodas gramatiku...

Latviešu tautas 20.12.2016

sūdzibas autotam/autorei nebūtu par ļaunu atkārtot latviešu valodas gramatiku...
===
Ну вы же 50 лет издевались над русским языком, теперь настало и наше время. Глянь как в жалобе на VIASAT Каспарс Лиепа издевается над своим родным, латышским языком...

T Tong Po 20.12.2016

vladlat, tu savā maksimas miskastē esi kaut ko nelāgu apēdis, tāpēc tā murgo. Kaut ko esi sajaucis ar tiem 50 gadiem

R Rapuncel 20.12.2016

Visiem atvainojos par savu gramariku, jo rakstu no mobila, tapec nelieku nedz garumzimes, nedz mikstinajumus. Nesaprotu, kas par saiti tas ir, jo domaju, ka bus komentari no kompetentiem cilvekiem. Ko domajiet Jus Dace mani neinteresee.

T Tong Po 20.12.2016

Atbildes no kompetentiem cilvēkiem...
Vai ar savu video esi vērsusies pie konkrētā dārziņa direktores? Esi vērsusies pie audzinātājas? Jeb tagad tev liekas, ka šajā saitā sēž pirmsskolas vecuma bērnu pedagoģijas profesori un sniedz savus kompetentos slēdzienus? Tiešām tā domā?
Jeb tu ar savu video gaidīji sašutuma komentāru vētru? Pieņemu, ka tev nākas vilties...

Starp citu, nesadzirdēju neko traģisku. 'Pieļauju, ka pastaigājoties ārā un ganot nepaklausīgu bērnu baru, audzinātājai kādā brīdī ir jāapsauc nepaklausīgākie resgaļi, un tas, kā tu to dzirdi, lielā mērā atkarīgs arī tīri no individuālām konkrēta cilvēka balss saišu darbības īpatnībām. Ne katram, skaļāk iesaucoties, balss skan kā mūsu operdziedātājai Garančai.

Sardele 20.12.2016

Vladlat, paskaties kartē, kur atrodas Vanšu tilts.

Nevēlētos aizstāvēt audzinātāju, taču jautājums, vai sūdzības autore ir kompetenta un ar atbilstošu izglītību, lai varētu vērtēt, kas var, un kas nevar, traumēt bērnu "psihiku".

smejiesvesels 02.05.2017

Vai uz sūdzības autores bērnu kliedza? Nē? Lūdzu, ja šķiet ka tiek pārkāptas kāda bērna tiesības, ej pie bērnudārza vadītājas, runā, cīnies par taisnību, sauc vainīgo un izskati konkrēto gadījumu, pieaiciniet bērna vecākus. Ko var zināt kāds teftelis tas mazais, mani bērni kad gāja dārziņā...oi, tur tādi fruktiņi bija. Viens ēd papīru, otrs sit galvu pret sien, trešais drauds citiem bērniem ( kuram audzinātāja kā aste staigāja no pakaļas, lai nenosit kādu) utt., bet audzinātātājas mēģina kaut kā tikt galā,plus vēl neadekvāti vecāki, kuri sazin ko filmē krūmos..
1.Sēdēt krūmos un izplatīt netā visādu drazu nav liela māksla.
2. Pēc cepiena izskatās ka autorei pašai "psihika" traumēta, arī laikam kliedza uz viņu bērnudārzā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes