www.sudzibas.lv Berkuts Pilnvaru pārkāpšana

Apsardze Berkuts - Pilnvaru pārkāpšana

5.maijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisinājās dragreisa sacensības, par kuru norises kārtību atbildēja apsardzes firma SIA „Berkuts”. Tās darbinieki klaji pārkāpa savas pilnvaras, agresīvi izturoties un draudot mežā esošajiem nedaudzajiem atpūtniekiem un velobraucējiem, no kuriem daži uz brīdi bija apstājušies (uz mežā esošajām takām, pat nepieejot pie nožogojuma), lai paskatīties pasākumu. Ārpus nožogojuma nekādu teritoriju norobežojošu lenšu nebija, kas liecinātu par to, ka tur atrasties nedrīkstētu. Apsardzes darbinieki un pats drošības dienesta priekšnieks, lai nokļūtu pie nejaušajiem skatītājiem, līda caur huligānu izgrieztu caurumu drāšu nožogojumā, pa mežu gāja līdz takai un tur esošajiem cilvēkiem lika iet prom. Nedomāju, ka kārtības uzturēšana pasākuma norises vietā, ietver sevī arī apsardzes darbinieku agresīvu uzvedību ārpus pasākuma teritorijas un savu pilnvaru pārkāpšanu.

S sems 15.09.2013

apsardzes darbiniekiem pec rakstiska liguma pamata, ir janodrosina sabiedriska kartiba tikai noteiktaja, norobezotaja teritorija. tas ka tu pa gabalu skaties dragu neperkot bileti un slepus nelienot ieksa teritorija, viniem nav nekada darisana.