www.sudzibas.lv Berkuts Bezmaksas darbs

Apsardze Berkuts - Bezmaksas darbs

Tagat šitas URKAS saucas par Apsardze Berkuts tas ir bijušajs Skorpion uzmanigi nekada gadijuma neiet uz turieni!!!
Bet ja jums parada un ir kautkads ligums pa tajsni uz tiesu tikaj tadu valodu saprot Sandis Goldmanis.

D Diana 15.09.2011

Sudziba noradita apsardzes firma stradaju jau vairakus menesus un no savas personigas pieredzes varu pateikt - algu par padarito darbu sanemu un nekadi paradi par darba samaksu nekrajas. Ja butu tik traki ka raksta, tad firma neviena darbinieka nebutu, bet vairaki jau strada ilgstosi un iet prom negrasas.

D Didzis Rubenis 04.08.2017

Un sūdzās tikai kaut kādi pamuļķi lai izputinātu firmu, vai ne?

G Gunča 15.09.2011

Cik tur ir alga?Man lieli komunālo parādi, gribu piepelnīties !

D Didzis Rubenis 04.08.2017

Tieši tik, lai Tevi vispār no dzīvokļa izmestu par komunālo maksājumu parādiem

T TES 16.09.2011

Kantora dlja lohov obeshajut kopejki nikakih garantij shto vi vobshe ih poluchite

S Sergejs 17.09.2011

Berkuts Apsardze tože samoe, čto i Skorpions Apsardze i Skorpions Apsardzes Dienests, smeniv nazvanie, ļudi hotjat ujti ot starih dolgov, vmesto togo, 4tobi ih umeņšatj. Samozanjatim licam, stoit zadumatsa o svoih zarplatah (kotorie ne viplačeni), t.k. u vas jestj podpisannie akti o sdelannih rabotah, a eto vpolne hvataet, čtobi podatj v sud. Diana, rasskažite, a kem vi rabotaete v Berkuts Apsardze?

A Alex 22.09.2011

Biju pie viņiem uz parunam ka ieraudziju Goldmani viss saprotu šita mau-ka man parada no 2009 gada cik man zinams no objekta kur es stradaju piņķos lielaka daļa neko nesaņema ta pat ķipsala algas parads cilvekam bija lielak par štuku

H hmmm 01.10.2011

Berkuts nav Skorpions Apsardzes Dienests!!! Un nekad arī nebūs! Iet laiks, viss mainās, cilvēki arī! Tāpēc beidziet rakstīt šīs muļķības, lasot šos negatīvus komentārus, izņemot smieklus un par to cik jūs esat "gudri", nekas prātā nenāk!!!

M mja 01.10.2011

reku ari viens visgudrais uzradas.

D Didzis Rubenis 04.08.2017

Nav ģimenes bez kropļa, vai ne...

S Sergejs 03.10.2011

Diemžel cilvēki nemainas...

A Andis 19.11.2011

J Jānis 26.11.2011

Skorpions Apsardze, tad Skorpions Apsardzes Dienests, tagad BERKUTS APSARDZE ! Gan jau vēl būs!

Jā iet laiks, darbinieki mainās,
tad administrācija mainās,
tad apsardzes priekšinieki mainās,
tad īpašnieki mainās, visiem reiz pienāk atklāsmes brīdis, kad viņi saprot, ka tiek izmantoti un visu vainu noveļ uz viņiem,

tikai galvenais algu nospēlētājs, Sandis Goldmanis paliek...

Līdz sirds dziļumiem žēl to cilvēku kas tiek apkrāpti šī blēža un shēmotāja dēļ, gan reiz tas beigsies !!!

bet šī persona nemainās un paliek tik pat nekaunīga...

д Денис 07.12.2011

Здравствуйте, хотел бы внести ясность.Охранное бюро Беркут не имеет ни какого отношения ни к руководству ни к деятельности охранной фирмы Berkuts и Skorpions.Мы совершенно самостоятельное предприятие со своим руководством и своей политикой.Пожалусто не сравнивайте и не путайте.

O ORJOL 14.12.2011

Здравствуй Беркут скорее меняйте ваш бренд, а то скоро к вам за долгами обманутые охранники попрут.

O ORJOL 14.12.2011

А что похожи!

R reliable 08.08.2019

Никогда не связывайтесь с Сандисом Голдманисом...он вор и мошенник ..сотни людей пострадали от него ...